Przejdź do treści

Pierwszy w historii dzień otwarty Botanica Residence

1 Alicja Czajer-Puchalska, Botanica Residence, DOM.developer

dom developer19 października, między godziną 11.00 a 15.00, odbędzie się dzień otwarty inwestycji Botanica Residence. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć apartamentowiec nie tylko od wewnątrz, ale przede wszystkim zajrzeć do niedawno ukończonej kawalerki pokazowej. Dzień otwarty stanowi także szansę na porozmawianie ze sprzedawcą czy doradcą finansowym, zbadanie swojej zdolności kredytową oraz szczegółowe zapoznanie się z ofertą Botanica Residence.

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Sienkiewicza i Matejki, naprzeciwko Ogrodu Botaniczego. Na poszczególnych kondygnacjach płynnie łączą się kawalerki, apartamenty, lokale biurowe oraz usługowe. W budynku przewidziane są 42 mieszkania. Najmniejsze z nich to kawalerki o metrażu między 28 a 38 mkw. Każda z nich zawiera balkon oraz aneks sypialniany na antresoli.

– Kawalerki posiadają bardzo duże możliwości aranżacyjne – co doskonale widać na przykładzie mieszkania pokazowego, które swoim wyglądem przypomina raczej ekskluzywny apartament niż standardowe jednoosobowe studio mieszkalne. Są one wykończane pod klucz wysokiej jakości materiałami, trafiającymi w różne gusta osób zainteresowanych kupnem. – mówi Alicja Czajer-Puchalska, specjalista ds. sprzedaży DOM.developer.

Z kolei metraż apartamentów, zlokalizowanych na najwyższej kondygnacji inwestycji, waha się pomiędzy 60 a ponad 160 mkw. Wszystkie lokale tego typu posiadają przestronne tarasy.

DOM.developer nie poszedł na kompromis w kwestii jakości wykończenia budynku. Przeszklona fasada pozwoli mieszkańcom i użytkownikom lokali na wszystkich kondygnacjach cieszyć się widokiem miejskiego ogrodu tuż obok. W każdym mieszkaniu znajdzie się kompletna instalacja elektryczna z osprzętem, kaloryfery, drzwi zewnętrzne, podejścia pod  urządzenia sanitarne oraz instalacje: wideofonowa, RTV, telefoniczna i internetowa. Dodatkowo większość z nich posiada indywidualne systemy klimatyzacyjne i panoramiczne okna, pozwalające na naturalne doświetlenie.

Z kolei kondygnacje biurowe są oddzielnie skomunikowane systemem wind z reprezentacyjnym wejściowym hollem recepcyjnym i wykończone „pod klucz” w klasie A. Wyodrębniono również miejsce na zamknięty wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw dla dzieci. Natomiast w podziemiach budynku powstanie garaż na 61 miejsc postojowych.

Ceny mieszkań: kawalerki od 6900 zł za mkw (wykończenie pod klucz) a apartamenty od 8500 zł za mkw (bez wykończenia).

Cena 1 miejsca postojowego w garażu – 35 tys. zł, a dwupoziomowej platformy –  60 tys. zł

Zakończenie budowy jest planowane na koniec ostatniego kwartału roku.