El Sol Salsa Festival –wielkie święto salsy już wkrótce w Warszawie

1 El Sol Salsa Festival

el sol salsa festivalWielkimi krokami zbliża się najgorętsze wydarzenie tej jesieni – El Sol Salsa Festival! Nie zwlekaj ani chwili i dołącz do salso-maniaków w dniach 8-10.XI.2013 w hotelu Gromada Okęcie w Warszawie. Przygotuj się na potężny zastrzyk pozytywnych endorfin w towarzystwie najbardziej słonecznych na polskim rynku win El Sol!

Zamień chłodny jesienny nastrój na latynoskie rytmy i wraz z innymi pasjonatami salsy, którzy przybywają tłumnie ze wszystkich stron świata, rozgrzejcie atmosferę przy tańcu i łagodnym smaku win El Sol, które powstają właśnie tam, gdzie słońce świeci najmocniej!

El Sol Salsa Festival to najlepsi artyści, najwięcej tańca i pełen pakiet najnowszych inspiracji oraz choreograficznych trendów. A wśród instruktorów prowadzących warsztaty, absolutna plejada gwiazd międzynarodowej sceny salsowej! W tym takie nazwiska jak Eddie Torres, Adolfo Indacochea, Juan Matos, Maykel Fonts, grupa Yamulee i wiele innych.

Maksymalną porcję dobrej zabawy i energii zapewnią dodatkowo wina El Sol oraz całonocne imprezy przy muzyce najlepszych DJ-ów, odbywające się aż na trzech parkietach: sali z salsą i mambo, sali sensual z chilloutowym zoukiem, kizombą i bachatą oraz sali z kubańskimi taktami.

El Sol Salsa Festival to największy festiwal salsy w Europie Środkowo – Wschodniej, dlatego musisz tam być! Daj się porwać południowym rytmom oraz rzuć w wir zmysłowego tańca, przepełnionego radosnym, spontanicznym klimatem. Poznaj nowych przyjaciół i niezależnie od swoich umiejętności, dołącz do grona fanów El Sol Salsa Festival!

  • Organizator – Salsa Libre
  • Sponsorzy – El Sol, Gromada
  • Partnerzy – Stroer, B&B Hotels, Hotel Airport Okęcie, Curo, Broadway, 2skin, All For Dance
  • Patroni medialni – Radio PIN, Shape, The Warsaw Voice, Soul Magazin, Akademia Kobiet Sukcesu, naszemiasto.pl, pora.pl, szkolytanca.pl
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu