Biznesfinder.pl najbardziej kompleksowo pomoże przedsiębiorcom

1 BiznesFinder.pl, pkt.pl., Szymon Ostrowski

pktPrzydatne dla przedsiębiorców informacje i porady eksperckie z wielu dziedzin biznesu, a także aktualne wzory dokumentów i raporty o firmach znaleźć można w serwisie biznesfinder.pl, nowym produkcie, który proponuje właścicielom firm pkt.pl.

-W dzisiejszych czasach dla przedsiębiorców najcenniejsza jest informacja – mówi Szymon Ostrowski, ekspert ds. rynku MŚP. – Często decyduje ona o sukcesie firmy. Przedsiębiorcy cenią sobie możliwość uzyskiwania użytecznej wiedzy, a także porad eksperckich za darmo, szczególnie w kluczowych momentach prowadzenia biznesu, czyli na początku albo np. w fazie zmiany modelu biznesowego – dodaje Szymon Ostrowski.

Taką potrzebę spełnia nowy serwis biznesfinder.pl, serwis przygotowany przez pkt.pl, który ma wspomagać rozwój firm.

– Dajemy dostęp do aktualnych informacji, do informacji o przetargach, komplet przydatnych druków do pobrania i możliwość skorzystania z porad prawnych. Co ważne, wszystkie funkcjonalności dostępne są w jednym miejscu – mówi Elżbieta Piotrowska-Krzak, kierownik ds. rozwoju produktów online pkt.pl.

To serwis, w którym użytkownicy znajdą informacje przydatne w codziennym funkcjonowaniu firmy. Przewagą biznesfinder.pl jest szerokie spectrum tematów, które podejmuje. To źródło informacji nie tylko dla managerów, ale i pracowników, którzy poszukują odpowiedzi na pytania związane z codziennym prowadzeniem działalności biznesowych.

W Biznesfinder.pl znaleźć można autorskie materiały przygotowane przez własny zespół redakcyjny, a dzięki strategicznej współpracy z Forbes.pl, także artykuły przygotowane przez najlepszych dziennikarzy ekonomicznych.

Wyjątkową funkcjonalnością serwisu biznesfinder.pl jest możliwość uzyskania porady eksperckiej udzielanej przez specjalistów z różnych dziedzin. Są tu księgowi, prawnicy, doradcy rynku MŚP, a przede wszystkim inni przedsiębiorcy, którzy z chęcią dzielą się swoimi doświadczeniami oraz pomagają w rozwiązaniu problemów biznesowych. Treść porad przygotowuje zespół biznementor.pl, który został włączony do biznesfinder.pl

Osoby zarządzające firmami, odpowiedzialne za kadry i sprawy prawne będą mogły za pośrednictwem serwisu pobrać przydatne druki, a także raporty handlowe dostarczane przez Bisnode, lidera branży informacji gospodarczej. Raporty Verdict to intuicyjne narzędzie do szybkiej oceny wiarygodności podmiotów gospodarczych. Ułatwia podejmowanie decyzji dotyczących współpracy z firmami przed skorzystaniem z oferowanych produktów i  usług.

Biznesfinder.pl oferuje też dostęp do porad prawnych on-line. Usługa realizowana jest we współpracy z  serwisem e-prawnik.

Według statystyk Megapanel PBI/Gemius z lipca 2013 biznesfinder.pl miał ponad 620 000 realnych użytkowników.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu