Przedłuż wakacje z LARK. Nowa promocja tabletów w sklepach RTV AGD

1 Euro RTV AGD, FreeMe X2 7.1s, Lark, Mateusz Gac

larkOd 15 października przez cały miesiąc w sklepach EURO RTV AGD  trwa promocja tabletów Lark. Kupując tablet FreeMe X2 7.1s mamy szanse przedłużyć wakacje i wygrać wymarzony urlop. Promocja trwa do połowy listopada.

Akcja „Przedłużamy wakacje” to wspólne przedsięwzięcie sieci sklepów EURO RTV AGD i producenta elektroniki użytkowej marki Lark. Aby przedłużyć wakacje wystarczy, że po zakupie tabletu Lark FreeMe X2 7.1s wyślemy sms na numer podany na opakowaniu lub napiszemy maila z opisem wymarzonego urlopu, a dołączamy do konkursu, w którym nagrodą główną jest voucher na wakacyjny urlop.

„Wielkimi krokami zbliża się zima, a Polacy zaczynają tęsknić za gorącym piaskiem i słońcem. Lark daje szansę swoim Klientom na przedłużenie wakacji. Chcemy oferować naszym Klientom urządzenia z wartością dodaną, a spełnianie ich marzeń to zdecydowanie największa wartość jaką możemy dodać do naszych tabletów. Oprócz możliwości wygrania voucherów atrakcyjną nagrodą jest tablet z 4 rdzeniowym procesorem – LarkFreeMe X4 9.7” – mówi Mateusz Gac prezes zarządu Lark Europe.

Autorzy pięciu najciekawszych opisów otrzymają vouchery o wartości 5 000 zł do wykorzystania w biurze podróży First Class. Kolejne 25 osób, które wykażą się talentem pisarskim dostanie 25 tabletów Lark FreeMe X4 9.7 o wartości 800 zł brutto każdy. Dodatkowo każdy tablet zawiera nagrodę gwarantowaną – kod zniżkowy o rabacie w wysokości 20% na zakupy akcesoriów na stronie www.lark.com.pl

Promocja trwa do 15 listopada 2013 r. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.lark.com.pl. Warunkiem koniecznym do odbioru nagród jest okazanie paragonu za zakup tabletu Lark FreeMe X2 7.1s w sieci Euro RTV AGD.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu