Przejdź do treści

Mind Progress Group wspiera rozwój kompetencji biznesowych

E-peers, innowacyjne narzędzie biznesowe z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, zostanie wypromowane przez Mind Progress Group. Agencja odpowiada za konsulting działań marketingowych, przeprowadzenie kampanii e-marketingowej i obsługę public relations.

E-peers powstał niemal 2 lata temu. To efekt poszukiwania rozwiązań w zakresie kompetencji biznesowych. Jest narzędziem, które dzięki łatwemu interfejsowi i spersonalizowanemu charakterowi będzie pomagać działom i pracownikom HR w definiowaniu, planowaniu i zarządzaniu ścieżką rozwoju członków firm i instytucji. Ta platforma wymiany wiedzy ma także stać się przestrzenią do współpracy z mentorami i ekspertami z różnych dziedzin, np. coachami, wydawcami literatury biznesowej oraz trenerami biznesu, dla których współpraca z platformą może być okazją do bezpośredniego kontaktu z potencjalnym odbiorcą.

– Naszym zadaniem jest bieżące wspieranie zespołu e-peers w zakresie powstających działań marketingowych – wyjaśnia Michał Pawlik, head of strategy w Mind Progress Group. – Jako agencja 360 stopni współpracę z klientem rozpoczęliśmy od wspólnych warsztatów, na których wypracowywaliśmy niezbędne ustalenia i kwestie związane z marketingowym pozycjonowaniem innowacyjnego projektu w zakresie HR. Ze strony Mind Progress Group nasi eksperci koordynować będą także kampanię reklamową w internecie oraz animować działania public relations.

Mind Progress Group realizuje skuteczne i specjalistyczne działania z zakresu reklamy, interactive, public relations i event marketingu. To grono kilkudziesięciu specjalistów obsługujących klientów z różnorodnych branż. Współpraca z e-peers jest wynikiem wygranego zapytania ofertowego realizowanego przez klienta w ramach projektu dofinansowanego z działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Współpracę z klientem ze strony agencji koordynuje Michał Pawlik, head of strategy.