Przejdź do treści

Wavin Metalplast Buk z platformą UNIT4 TETA

1 Anna Mindykowska, TETA Personel, UNIT4 TETA, Wavin Metalplast Buk

unit4Wiodący na polskim rynku producent instalacji sanitarnych i tworzyw sztucznych, wdrożył platformę internetową autorstwa UNIT4 TETA, pozwalającą na zdalne zarządzanie danymi pracowników. Poza działem personalnym użytkownikami aplikacji są menedżerowie i pracownicy organizacji.

Platforma została zintegrowana z użytkowanym w firmie systemem kadrowo-płacowym TETA Personel. Dzięki zastosowaniu technologii internetowej, użytkownicy łączą się z systemem z dowolnego miejsca wewnątrz lub na zewnątrz firmy za pomocą przeglądarki. Menedżerowie zyskali narzędzie do efektywnego zarządzania podległymi im jednostkami organizacyjnymi, zaś działy HR sposób na przeniesienie zadań takich jak np. generowanie raportów i wydruków, kontrolowanie liczby dni urlopu, terminów badań okresowych na pracowników. Usprawniony został również obieg dokumentów kadrowych.

Już po kilku tygodniach funkcjonowania aplikacji mogę potwierdzić, że platforma internetowa UNIT4 TETA widocznie ograniczyła ilość pracy poświęconej na rozliczenie czasu pracy w naszej firmie oraz wprowadziła nową jakość w dostępie do informacji kadrowej i raportowania on-line – mówi Anna Mindykowska, Dyrektor Personalny w Wavin Metalplast Buk.

Mimo tego, że funkcjonalność aplikacji jest wciąż rozbudowywana i dopasowywana do potrzeb firmy, przeprowadzona wśród pracowników Wavin Metalplast Buk ankieta satysfakcji z użytkowania, potwierdziła jej wysoką ocenę.

Do tego sukcesu znacząco przyczynił się współpracujący z nami zespół specjalistów po stronie UNIT4 TETA. Poprzez swoją otwartą i zaangażowaną postawę sprawił, że nie tylko jesteśmy zadowoleni, ale też zastanawiamy się nad dalszymi możliwościami doskonalenia – podsumowuje Anna Mindykowska.