Już dziś kup bilet na jedyne w Polsce pokazy „Avatara” w technologii 4DX™

1 4DX, AVATAR, Cinema City Arkadia, Iwona Kuźnik

cinema cityDoskonałe dzieło Jamesa Camerona wkroczy na wielki ekran sali Škoda 4DX™, z dodatkowymi 24 efektami specjalnymi, w Cinema City Arkadia 25 października, a Ty już dziś możesz kupić bilet i zająć najlepsze miejsce na sali! Uruchomiliśmy przedsprzedaż biletów on-line na stronie www.cinema-city.pl/4dx, www.cinema-city.pl i w kasie kina Cinema City Arkadia.

Tylko przez tydzień – od 25 do 31 października – zapraszamy na specjalne pokazy kultowego filmu „Avatar” w formacie 4DX.

Wspólnie z bohaterami Avatara wyrusz w niesamowitą przygodę do świata Pandory!

„Pomysł powstania filmu „Avatar” pojawił się już w latach 90-tych, jednak James Cameron uważał, że ówczesna technika nie pozwoli na realizację jego zamysłów. Dziś, niezwykła technologia 4DX przeniesie widza w sam środek filmowej akcji. Ruchome fotele, krystalicznie czysty obraz oraz zaskakujące efekty specjalne – m.in. wiatr, deszcz i zapach – sali Škoda 4DX™ zagwarantują widzom emocje na najwyższym poziomie!” – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Kup bilet już dziś! Zobacz zapierające dech w piersiach krajobrazy Pandory i doświadcz całym sobą technologię 4DX! Premiera filmu zagości na ekranie kina Škoda 4DX™ już 25 października. Bilety do kupienia na stronie www.cinema-city.pl/4dx, www.cinema-city.pl oraz w kasie kina Arkadia

Z uwagi na wymiar doznań nie zaleca się korzystania z foteli 4D dzieciom do lat 4 lub o wzroście poniżej 100 cm, kobietom w ciąży, osobom niepełnosprawnym, osobom starszym, widzom ze schorzeniami serca, kręgosłupa lub szyi, osobom z chorobą lokomocyjną, osobom chorym na epilepsję lub wrażliwym na efekty występujące podczas seansu (gwałtowny ruch, jaskrawe światło, itp). Dzieci do lat 7 mogą korzystać z kina tylko pod opieką osób dorosłych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu