Przedsmak wielkiej mody: wystawa fotograficzna w Bonarce

1 Bonarka City Center, Szafa gra, Szkoła Kreatywnej Fotografii

bonarkaPrzebojowy pokaz mody „Szafa gra” coraz bliżej. Po muzyczno-modowych konkursach i szlagierowej wystawie dźwiękowej, od 11 października w Bonarce oglądać będzie można cykl fotografii „Andromedy” autorstwa Małgorzaty Brylla, absolwentki krakowskiej Szkoły Kreatywnej Fotografii.

W Bonarce zawiśnie 12 zdjęć, nawiązujących do znaków zodiaku. Artystka interpretowała je przez pryzmat mody, starając się połączyć astrologię z awangardowymi trendami. Zadanie bardzo ambitne, ale Brylla spisała się na medal – a raczej na dyplom, gdyż prezentowane w Bonarce zdjęcia są zarazem jej docenioną i wysoko ocenioną pracą dyplomową. Każdy, kto chce na własne oczy przekonać się, jak młoda fotografka poradziła sobie z wyzwaniem, ma czas do 8 listopada. Do 18 października zdjęcia oglądać będzie można przy salonie Empik, a od 19 – w Palmiarni.

Sama wystawa jest częścią bogatego programu wydarzeń towarzyszących jesiennemu przebojowemu pokazowi mody „Szafa gra” (12-13 października). Na Facebooku klienci Bonarki mogą brać udział w modowo-muzycznym quizie, przygotowanym specjalnie na tę okoliczność przez Małgorzatę Kożuchowską i Hirka Wronę oraz odgadywać tytuły piosenek granych w radiowęźle centrum handlowego. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi już 11 października – pozostało już niewiele czasu, by powalczyć o atrakcyjne upominki. Warto też wybrać się na prezentowaną po raz pierwszy w Krakowie szlagierową wystawę dźwiękową. 20 w pełni interaktywnych eksponatów gwarantuje fantastyczną zabawę w świecie piosenek i zespołów. Potrwa ona jeszcze tylko do 13 października i zapewne nieprędko powtórnie zawita do naszego miasta.

Tej jesieni w Bonarce poczują się wybornie wszyscy ci, którzy kochają harmonijne kompozycje, stylowe kreacje oraz przebojowe trendy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu