Przejdź do treści

Najmroczniejsza noc w roku tylko w Cinema City

1 Cinema City, Halloween

cinema cityCzas zacząć się bać! Halloween – najstraszniejsze święto w roku – zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji dla wszystkich maniaków horrorów Cinema City przygotowało kolejny nocny maraton filmowy. Wielkie Święto Strachu rozpocznie się już 31 października o godzinie 21:00 w 15 kinach w całej Polsce. Dodatkowo, na wszystkich spragnionych emocji widzów czekać będzie specjalna filmowa aplikacja. Teraz to Ty decydujesz, jakie filmy – w Twoim mieście – będą wyświetlane podczas maratonu! Weź udział w zabawie i wybierz się na najmroczniejszą noc w roku, jeśli masz odwagę… Szczegóły na www.cinema-city.pl/halloween.

Jeśli jesteś fanem horrorów nie możesz przegapić nocnych Maratonów Halloween, organizowanych w 15 kinach Cinema City w całej Polsce. Zwłaszcza, że tym razem to sami widzowie ustalą ich repertuar. Aby to zrobić wystarczy zalogować się na stronie www.cinema-city.pl/Halloween i zagłosować na 3 najbardziej pożądane tytuły. Filmy z największą liczbę głosów zostaną wyświetlone w danym Cinema City podczas maratonu. Wybieraj spośród najbardziej przerażających propozycji. Sam zdecyduj, jakie filmy zobaczysz na wielkim ekranie!.

Głosowanie potrwa do 20 października, godz. 23:59 . Tuż po nim na stronie www.cinema-city.pl/Halloween rozpocznie się konkurs „Ucieczka z Nawiedzonego Domu”, w którym gracze będą ratować przyjaciół z opresji i wygrywać dla nich bilety na Maraton Halloween! Poczuj panujące zło i otwórz drzwi do mrocznego świata!

Nocne Maratony Halloween już 31 października o 21:00 w piętnastu kinach Cinema City: Warszawa Mokotów, Warszawa Arkadia, Kraków Galeria Kazimierz, Łódź, Poznań Plaza, Gdańsk Krewetka, Katowice Punkt 44, Gliwice, Ruda Śląska, Lublin, Wałbrzych, Częstochowa Wolność, Toruń Plaza, Bydgoszcz, Zielona Góra.