Przejdź do treści

more7 Polska nominowane do CEE Manufacturing Excellence Awards 2013

Liczne sukcesy more7 Polska w branży produkcyjnej po raz kolejny przyniosły sukces o międzynarodowym zasięgu. Po zdobyciu tytułu „Najlepszy dostawca IT dla przemysłu 2012” w kategorii CRM, more7 Polska zostało nominowane do CEE Manufacturing Excellence Awards 2013 w kategorii dostawca Roku w Dziedzinie IT.

Nominacja more7 do prestiżowej nagrody Manufacturing Excellence jest wyrazem uznania dla najwyższej jakości praktyk biznesowych w zakresie doradztwa i usług outsourcingowych, innowacyjnych produktów oraz systemów informatycznych, dostarczanych firmom produkcyjnym. Na kandydatów do nagrody głosować będzie niezależne jury, w skład którego wchodzą dyrektorzy odpowiedzialni za produkcję w przedsiębiorstwach na całym świecie. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone podczas oficjalnej gali wręczenia nagród 24 października 2013 r. w Warszawie.

Impreza Central and Eastern Europe Manufacturing Excellence Awards to najważniejsze coroczne wydarzenie w branży produkcyjnej, będące okazją do wyróżnienia sukcesów przedsiębiorstw produkcyjnych reprezentujących wszystkie gałęzie przemysłu w Europie Środkowo-Wschodniej.

more7 Polska jest uznanym na rynku europejskim producentem systemu do zarządzania relacjami z klientem CRM7. Wśród licznych firm działających w branży przemysłowej, korzystających z autorskiego produktu more7 Polska, znajdują się m.in. Grupa Raben, Fakro, Bosch Rexroth oraz Aquaform.