Przejdź do treści

HUAWEI Ascend P6 dostępny w sieci Orange

1 HUAWEI Ascend P6, Orange

huaweiUltrapłaski i stylowy smarfton HUAWEI Ascend P6 jest już dostępny w taryfach biznesowych dla klientów sieci Orange. Cena Ascend P6 w ofercie operatora zaczyna się od złotówki.

HUAWEI Ascend P6 to smartfon o grubości zaledwie 6,18 mm, jego metalowa obudowa wykonana ze szczotkowanego aluminium sprawia, że jest on bardzo wytrzymały. Sercem smartfona jest czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHZ. Urządzenie posiada wytrzymałą baterię o mocy 2000 mAh, co znacznie wpływa na komfort użytkowania.

Ascend P6 wyposażony jest w dwie kamery. Przednia o matrycy 5 MP umożliwia prowadzenie video-konferencji w doskonałej jakości obrazu, niespotykanej dotąd w tej klasie cenowej smartfonów. Główny aparat o matrycy 8 MP i zasłonie F 2.0 umożliwia robienie zdjęć w trybie macro, co pozwala m.in. na wykonywanie doskonałej jakości kopii dokumentów, nawet z odległości zaledwie 4 cm od aparatu.

Smartfon w kolorze czarnym dostępny jest od 1 zł w ofercie Orange dla małych i średnich firm, w taryfie „Więcej za Mniej”. W ofercie indywidualnej można go nabyć od 699 zł w e-sklepie Orange, przy miesięcznym abonamencie w wysokości 69,90 zł. Natomiast w abonamencie Smart Plan Multi (129 zł) w e-sklepie Orange Ascend P6 dostępny jest za 1 zł, dodatkowo na abonentów czeka prezent – voucher Vivabox Perfumy o wartości 165 zł.