Przejdź do treści

Z interaktywnie.com do FFW

1 FFW Communication, Interaktywnie.com, Paweł Wencel

ffwDo agencji content marketingowej FFW Communication dołączył Paweł Wencel, dotychczasowy dyrektor zarządzający interaktywnie.com. Do obowiązków Wencla należy wspieranie rozwoju firmy, pozyskiwanie nowych klientów oraz doradztwo marketingowe.

Paweł Wencel od początku swojej kariery zawodowej związany jest z branżą internetową. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy związany był z serwisem interaktywnie.com. Wcześniej był współtwórcą grupy serwisów  tuPolska, wydawcy lokalnych portali informacyjnych,  gdzie zarządzał zespołem sprzedażowym i redakcyjnym. W latach 2006-2008 prowadził agencję interaktywną rabitts.pl realizując projekty m.in. dla Royal Unibrew, Coffee-heaven, NBP i Danone.

FFW Communication to agencja specjalizująca się w content marketingu. Na zamówienie działów marketingu, tworzy wysokiej jakości treści dystrybuowane zarówno w kanałach online jak i oflline. Specjalizuje się w dedykowanych kampaniach 360 łączących w sobie projekty z zakresu custom publishingu, pull marketingu, social media i video. FFW Communication pracuje m.in. dla HP, GETIN Noble Bank, Bosch and Siemens, BRE Bank, Volkswagen Poznań, home.pl, Symantec, Asseco, Unizeto Technologies, Maserati.