Przejdź do treści

Październik w Inca Play

1 CH Blue City, Halloween, Inca Play

blue-cityRok szkolny już na dobre się rozpoczął, a i z domowych obowiązków nikt nie zwalnia. Jakże potrzebną chwilę na odpoczynek i twórczą zabawę w gronie rówieśników nowo upieczeni uczniowie znajdą w Inca Play. W tym miesiącu Plac Zabaw przygotował coś dla miłośników kreskówek, nie zabraknie też wesołej imprezy z okazji Halloween.

W niedzielę 13 października wszyscy goście Inca Play przeniosą się do świata bohaterów swoich ulubionych seriali i filmów rysunkowych. Animatorki przygotowały mnóstwo tematycznych gier i zabaw, które nie pozwolą nudzić się nawet największym ponurakom. Miłośnicy sztuk plastycznych również znajdą coś dla siebie w specjalnym tematycznym kąciku.

Tradycją już stały się strasznie wesołe zabawy z okazji Halloween – święta, którego tradycja przywędrowała do Polski ze Stanów Zjednoczonych. W niedzielę 27 października Plac Zabaw zaludnią wróżki, czarownice i inne baśniowe stwory. Będzie trochę strasznie, ale też bardzo wesoło, gdyż wszystkie dzieci nauczą się tańca kościotrupa oraz wezmą udział w szeregu innych animacji tematycznych. Ten, kto przyjdzie w halloweenowym przebraniu, będzie mógł wziąć udział w specjalnie na tę okazję przygotowanym strasznym pokazie mody z atrakcyjnymi nagrodami. W dopełnieniu metamorfoz pomogą kąciki malowania buziek i fryzjerski*, a zgodnie z hasłem „cukierek albo psikus” każdy mały przebieraniec otrzyma na wejściu słodką niespodziankę!

*kąciki malowania buziek i fryzjerski podlegają dodatkowej opłacie.