Przejdź do treści

El Padre dla GIODO

1 35. Międzynarodowa Konferencja Rzeczników Ochrony Danych i Prywatności, El Padre, GIODO

el padreW dniach 23-26 września w Hotelu Hilton w Warszawie odbyła się 35. Międzynarodowej Konferencji Rzeczników Ochrony Danych i Prywatności. Jest to najważniejsze coroczne spotkanie poświęcone ochronie danych osobowych, w tym roku zorganizowane pod hasłem „Prywatność: przewodnik po zagmatwanym świecie”.

Konferencja zgromadziła 68 delegacji rzeczników z 52 krajów, którzy w czasie zamkniętych obrad przyjęli szereg rezolucji, a w czasie sesji otwartych debatowali o bieżących problemach związanych z ochroną danych.

W konferencji wzięli udział reprezentanci państw Europy – na czele z Europejskim Inspektorem Ochrony Danych oraz delegacje z krajów pozaeuropejskich, np. z Nowej Zelandii, Australii, Mauritius, Burkina Faso, Urugwaju, Ekwadoru i Kanady. Obecni byli również przedstawiciele środowisk akademickich, świata biznesu oraz organizacji pozarządowych związanych z prawami człowieka.

Agencja El Padre odpowiedzialna była za przygotowanie logo konferencji oraz całej identyfikacji wizualnej, strony www konferencji, obsługę rejestracji i płatności, zapewnienie sponsorów i patronów medialnych, obsługę VIP (przeloty, transfery, zakwaterowanie), przygotowanie materiałów konferencyjnych, obsługę konferencji, logistykę gości.

W programie konferencji był również powitalny koktajl zorganizowany we Foyer Warsaw Hall Hotelu Hilton, Party Dinner w Oranżerii Restauracji Endorfina oraz Gala Dinner w Arkadach Kubickiego połączona z koncertem Mariusza „Fazi” Mielczarka i nocnym zwiedzaniem Zamku Królewskiego.