Czarodziejka słowa przybywa do Bonarki

1 Bonarka City Center, Empik, Trudi Canavan, Trylogia Czarnego Maga

bonarkaTrudi Canavan, jedna z najpoczytniejszych autorek fantasy zagości w Bonarce. Pisarka, mająca na swym koncie rewelacyjnie przyjętą „Trylogię Czarnego Maga”, spotka się z miłośnikami swej prozy w salonie Empik w Bonarce już 11 października o godzinie 18.00.

Pochodząca z Australii Canavan znana jest z niezwykłej umiejętności tworzenia rozbudowanych światów, w których toczą się fabuły jej książek. Czary i magia przeplatają się u niej z intrygami i ludzkimi słabościami, naprzeciwko przyjaźni i wiernych sojuszy stają otwarta wrogość i okrucieństwo. Postacie zamieszkujące uniwersa opisywane przez Canavan są jedną z najmocniejszych zalet jej twórczości. Zawsze wzbudzają emocje u czytelnika i przykuwają jego uwagę.

Miarą popularności Trudi Canavan są imponujące liczby sprzedanych książek, a najlepszym dowodem na jej talent są liczne nagrody, które zdążyła otrzymać w swej karierze. Jedną z najcenniejszych jest z pewnością Aurealis, przyznana jej w 2010 r. za najlepszą powieść fantasy.

W Polsce autorka znana jest przede wszystkim z „Trylogii Czarnego Maga”, „Trylogii Zdrajcy” oraz „Ery Pięciorga”.

Spotkanie odbędzie się w piątek 11 października o godzinie 18.00 w salonie Empik. Warto jednak przyjść do Bonarki także i w sobotę oraz w niedzielę, gdyż wtedy odbywać się będzie przebojowy pokaz mody „Szafa gra”, podczas którego zaprezentowane zostaną najnowsze modowe hity i jesienne trendy. Pokaz poprowadzi Małgorzata Kożuchowska oraz Hirek Wrona.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu