Przejdź do treści

Arkadiusz Sikora nowym Dyrektorem Zarządzającym Consafe Logistics Polska

1 Arkadiusz Sikora, Consafe Logistics, SAP

consafe logisticsZ dniem 1 października 2013, stery polskiego oddziału Consafe Logistics, przejął Arkadiusz Sikora. Nowy Dyrektor Zarządzający poprzednio piastował stanowisko Regionalnego Dyrektora ds. Operacyjnych na Europę Środkową i Wschodnią (CEE) w spółce SAP.

Arkadiusz Sikora jest menedżerem z ponad piętnastoletnim doświadczeniem na rynku rozwiązań IT. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej i studiów Warsaw-Illinois Executive MBA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ze spółką SAP był związany od 1997 roku, kiedy rozpoczął pracę w jej wrocławskim oddziale, gdzie odpowiadał za lokalizację oprogramowania. Przez kolejne lata pełnił szereg funkcji menedżerskich w ramach polskich a następnie środkowo europejskich struktur SAP.  W latach 2009-2012 zajmował stanowisko dyrektora ds. operacyjnych SAP na Europę Środkowo-Wschodnią, a w ostatnim czasie był odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań (m.in. dedykowanych dla łańcucha dostaw) w regionie Europy  Środkowo-Wschodniej. Arkadiusz Sikora posiada szeroką wiedzę w zakresie rozwoju i sprzedaży systemów ERP.

– Stanowisko Dyrektora Zarządzającego w polskim oddziale Consafe Logistics,  spółce o wysokich aspiracjach wzrostu, jest dla mnie dużym wyzwaniem zawodowym. Moją ambicją jest intensywny rozwój firmy na rynku dedykowanych rozwiązań IT dla łańcucha dostaw, w tym rozwiązań mobilnych w logistyce. Jestem głęboko przekonany, iż obecnie na rynku jest miejsce dla wysoko specjalizowanych rozwiązań jak i doradztwa biznesowego, które Consafe Logistics z powodzeniem dostarcza od wielu lat” – mówi Arkadiusz Sikora, Dyrektor Zarządzający Consafe Logistics.