Indywidualny plan treningowy dla uczestników Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie

1 LodzMaraton.Motivato.pl, Łódź Maraton Dbam o Zdrowie, Michał Drelich

lodz maraton dbam o zdrowieOd dziś (7 października) na stronie LodzMaraton.Motivato.pl do pobrania są 15-tygodniowe plany treningowe do Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie dla początkujących i średniozaawansowanych.

– Chcemy ułatwić przygotowania do naszej imprezy wszystkim polskim biegaczom niezależnie od miejsca zamieszkania – mówi Michał Drelich, dyrektor Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie. – Motivato to praktyczna aplikacja, która pomaga prowadzić dzienniczek treningowy i kontrolować realizację planu. Aplikacja jest zintegrowana z Endomondo i zegarkami GPS najpopularniejszych marek. Dodatkowym atutem korzystania z Motivato jest fakt, że plan treningowy jest modyfikowany na bieżąco w zależności od stopnia jego wykonania – dodaje.

Plany treningowe przygotował Paweł Grzonka, trener lekkoatletyki, ekspert firmy New Balance. Aby móc z nich korzystać należy się zalogować na stronie www.lodzmaraton.motivato.pl i założyć indywidualne konto. Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne.

– Mamy też przyjemność poinformować Państwa, że grono ekspertów Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie poszerzyło się o kolejną osobę – Jakuba Czaję, polskiego olimpijczyka i doktora farmacji, który na swoim blogu (kubaczaja.blogspot.com) będzie co tydzień publikował porady żywieniowe i dietetyczne dla uczestników naszej imprezy – mówi Michał Drelich.

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia. Zapisy na wszystkie biegi odbywają się poprzez stronę internetową www.lodzmaraton.pl. Do końca roku 2013 obowiązuje niższa opłata startowa.

Sponsorem tytularnym Łódź Maraton Dbam o Zdrowie jest spółka DOZ S.A, właściciel największej w Polsce sieci Aptek Dbam o Zdrowie.