Problem mycia kieliszków rozwiązany!

1

Każdy, kto posiada w domu zmywarkę, nie wyobraża sobie już życia bez tego przydatnego urządzenia. Oszczędza ono nie tylko czas, ale i pieniądze (dzięki zużyciu mniejszej ilości wody, niż przy tradycyjnym zmywaniu). Jest jednak kilka naczyń, które mogą użytkownikom zmywarek sprawiać problemy. Jednym z nich jest kieliszek. 

zmywarka IZwykle delikatny, na długiej i cienkiej nóżce, stanowi doskonałe naczynie na dobry alkohol. Towarzyszy wielu rodzinnym uroczystościom, podczas których smakujemy własnoręcznie przygotowywane potrawy i ciasta. Jednak, gdy goście rozchodzili się już do swoich domów, pozostawał problem zmywania. I tak jak bez żadnych obaw do zmywarki wstawialiśmy sztućce, talerze i filiżanki, tak z kieliszkami zawsze był problem. Zwykle nie było jak ich wstawić do urządzenia, by bez obaw włączyć odpowiedni problem. Zawsze pozostawał niepokój o to, że się przewrócą i potłuką. Na szczęście projektanci dobrych zmywarek, takich jak AEG, czy Electrolux, zadbali o to, byśmy bez obaw mogli zmywać mechanicznie także „problematyczne” kieliszki.

W najnowszych modelach zmywarek zastosowali oni specjalne zaczepy, które przytrzymują te delikatne naczynia na swoim miejscu. Dodatkowym zabezpieczeniem przed przypadkowym stłuczeniem szkła są gumy, które osłaniają plastikowe elementy przytrzymujące kieliszki. Sprawia to, że nawet jeśli woda pod dużym ciśnieniem uderzy w kieliszek, drgania zostaną zamortyzowane, a sama struktura delikatnego szkła nie zostanie naruszona.

Cieszmy się zatem wspaniałą atmosferą spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół, bez obaw o późniejsze ich konsekwencje- czyli zmywanie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w zmywarkach, użytkowanie kuchni staje się czystą przyjemnością, a uciążliwe zmywanie ręczne- jedynie wspomnieniem.

Zmywarki ze specjalnymi uchwytami dostępne są już dziś w sklepie internetowym redcoon.pl

http://www.redcoon.pl/c08020000-Zmywarki#gallery