Jacek Walkiewicz i Łukasz Jakóbiak w Rzeszowie

1 Jacek Walkiewicz, Łukasz Jakóbiak, MEGA Rzeszów

mega rzeszów 2013Już 25 października odwiedzą Rzeszów znane postacie ze świata marketingu i sprzedaży. To dzięki organizowanej konferencji MEGA Rzeszów, która będzie miała miejsce w Hilton Garden Inn w Millenium Hall. Zaproszonymi gośćmi są m.in. Jacek Walkiewicz i Łukasz Jakóbiak.

Misją organizowanej konferencji jest zaproszenie do Rzeszowa postaci znanych w Polsce przede wszystkim w branży handlowej i marketingowej. „Chcemy aby Rzeszów nie było zaściankiem polski, gdzie nic się nie dzieje a na wartościowe, merytoryczne wykłady trzeba jechać co najmniej do Krakowa lub Warszawy. Chcemy stworzyć na Podkarpaciu miejsce do wymiany myśli, inspiracji i edukacji a przy okazji integrować dwie branże, które powinny ze sobą współpracować aby przedsiębiorstwo mogło odnieść sukces.” – informuje organizator Jakub Szpunar, właściciel firmy szkoleniowej BC-Group i podkreśla „tworzymy w Rzeszowie nowe rzeczy które chcemy żeby były rozpoznawalne na całą Polskę. Rzeszów jest stolicą innowacji i w takim tonie chcemy realizować wydarzenia w naszym mieście. Wiemy że przed nami bardzo dużo ciężkiej pracy natomiast mocno wierzymy w to, że ona zaprocentuje w przyszłości nie tylko dla nas ale dla całego Rzeszowa, Podkarpacia jak również kraju. Dzięki temu, że tworzymy środowisko w którym ludzie mogą się poznać, wymienić kontakty i zbudować relacje, dajemy ludziom szanse i możliwości do rozwoju siebie oraz swoich biznesów. To jest ważne bo wielokrotnie spotykamy przeszkody na drodze do swoich celów. Nie ważne jest czy i jaki mamy problem, ważne jest w jaki sposób sobie poradzimy z problemami i to że za każdym razem wstajemy i mówimy „idę dalej”. Do tego potrzebujemy m.in wiedzy, sprzyjających warunków, znajomości środowisko oraz miejsca gdzie możemy inspirować się do realizacji swoich marzeń. I my właśnie te elementy robimy podczas MEGA Rzeszów Conference.” Twarzami konferencji są dwie znane postacie Jacek Walkiewicz i Łukasz Jakóbiak.

Jacek Walkiewicz, przede wszystkim znany z udostępnionego w internecie wykładu przeprowadzonego dla TEDxWSB (film tutaj), jest psychologiem z przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem. Swoją wiedzę czerpie z własnych doświadczeń osobistych i zawodowych, z udziału w szkoleniach i konferencjach, ze spotkań z mentorami oraz z cyklicznych podróży odbywanych w różne zakątki świata. Wierzy, że jeśli o czymś w życiu marzysz , musisz po to sięgnąć. Najbardziej ceni sobie życie, miłość, odwagę, odpowiedzialność i uważność. Jak piszą o nim media Jacek jest „inspirującym mówcą, trenerem i mentorem”.  Każdy słuchacz, po trwających często kilka godzin, wykładach wychodzi zmotywowany, zainspirowany i pełen mocy do działania. Podczas konferencji Jacek będzie inspirował słuchaczy aby włożyli całe serce i pełną moc w biznes jaki prowadzą. Temat prezentacji Jacka podczas MEGA Rzeszów Conference 2013 to „Pełna moc w biznesie”.

Łukasz Jakóbiak to natomiast postać znana w szczególności wśród fanów talk show. Zrobiło się o nim głośno około roku temu kiedy to wkroczył z dwoma iPhonami i swoją kawalerką na popularny serwis internetowy YouTube. To on wywiesił swoje cv na jednym z warszawskich billboardów, to on zagrał epizod aktorski u boku Stevena Seagala i to jemu Kuba Wojewódzki chce przekazać swoje rozrywkowe dziedzictwo. W swoim internetowym show „20m2 Łukasza” Jakóbiak gości najgorętsze nazwiska polskiego show-biznesu, a rozmowy które tam prowadzi odbijają się wielkim echem w internecie. Podczas MEGA Rzeszów Conference 2013 Łukasz opowie „jak YouTube zmienił jego życie”. Co się wydarzyło, że jego kariera ruszyła pełną parą i jakie to miało konsekwencje dla Łukasza, otoczenia i branży marketingowej.

Poza Łukaszem i Jackiem na konferencji gośćmi będą doświadczeni praktycy z całej polski. Wydarzenie odbędzie się 25 października 2013 roku w hotelu Hilton Garden Inn w Millenium Hall w Rzeszowie. Zainteresowani udziałem w konferencji mogą się rejestrować poprzez stronę www.mega.rzeszow.pl. Zgłoszenia zbierane są do 20 października. Ilość miejsc ograniczona!