Przejdź do treści

Z TBWA/Tequila do FFW Communication

1 FFW Communication, Kamil Sokołowski, TBWA\TEQUILA

ffwByły digital manager TBWA/Tequila, Kamil Sokołowski rozpoczął współpracę z agencją content marketingową FFW Communication. Sokołowski będzie odpowiedzialny za rozwój biznesu firmy w obszarze buzz marketingu.

Manager będzie także wspierał agencję w zakresie digital marketingu – w tym kampanii social media. W przeszłości Kamil Sokołowski był specjalistą ds. promocji w Unigroup.pl oraz dziennikarzem Wirtualnemedia.pl. W swojej karierze pracował m.in. dla takich firm i marek jak Polkomtel, Kompania Piwowarska (Tyskie Klasyczne), Reckitt Benckiser (Durex), Mondelez (Maxwell House) oraz Pernorid Ricard (Chivas Regal). Wspierał również rozwój start-upów.

FFW Communication to powstała w 2010 roku agencja specjalizująca się w content marketingu. Na zamówienie działów marketingu, tworzy wysokiej jakości treści dystrybuowane zarówno w kanałach online jak i oflline. Specjalizuje się w dedykowanych kampaniach 360 łączących w sobie projekty z zakresu custom publishingu, pull marketingu, social media i video. FFW Communication pracuje m.in. dla HP, GETIN Noble Bank, Bosch und Siemens Hausgeräte, BRE Bank, Volkswagen, home.pl, Symantec, Asseco, Unizeto Technologies, Maserati.