Przejdź do treści

Wyjątkowe warsztaty dla miłośników fotografii w Hotelu SPA Dr Irena Eris

Jeśli pasjonujesz się fotografią, należysz do miłośników pięknych obrazów i chcesz poznać tajniki profesjonalnej fotografii lub doskonalić swój warsztat spędź trzy niezapomniane dni w towarzystwie Lidii Popiel.

Lidia Popiel to znana fotografka, modelka, dziennikarka, a także założycielka i redaktor naczelna magazynu dobrego życia fineLIFE.pl oraz wykładowca fotografii w Wyższej Szkole Filmowej. Fotografią zajmuje się od 1985 roku, a jej prace publikowano m.in. na łamach „Zwierciadła”, „Pani”, „Sukcesu” i „Gentlemana”. Znana jest również ze wspierania młodych talentów.

Początkujący uczestnicy warsztatów poznają niezbędną terminologię i obowiązujące zasady w profesjonalnej fotografii. Osoby z doświadczeniem będą miały okazję pracy z profesjonalną modelką pod okiem fachowców oraz zgłębiać zagadnienia takie jak zaawansowane ustawianie parametrów aparatu, ekspozycja czy kadr. Liczne ćwiczenia pozwolą udoskonalić technikę i umiejętności oraz świadomie kreować obraz. Wspólne zajęcia pozwolą na nowo odkrywać otaczający świat, poznawać jego naturę oraz to, co czyni życie piękniejszym.

Dzięki warsztatom, które odbywają się w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie można będzie odkryć swój talent lub zgłębić zakamarki uprawianej sztuki w niepowtarzalnej, relaksującej atmosferze. W wyjątkowym miejscu jakim jest pięciogwiazdkowy hotel, ukryty wśród Wzgórz Dylewskich, otoczony dziewiczym lasami Parku Krajobrazowego można nie tylko przeżyć wspaniałą, twórczą przygodę, ale łatwiej odkrywać swoje pasje i dzielić się nimi.

Szczegóły warsztatów znajdują się pod linkiem http://oferty.drirenaerisspa.pl/wzgorza#offer-23650

Liczba miejsc ograniczona.