Przejdź do treści

Sześćdziesiąty serwis firmy NordGlass w Polsce ruszył w Warszawie

1 NordGlass
Tagi:

nordglassDo rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych – firmy NordGlass – 27 września 2013 roku dołączył serwis w Warszawie, mieszczący się przy ul. Bajana 2. Jest to już sześćdziesiąta filia firmy NordGlass w Polsce i zarazem siódmy punkt serwisowy NordGlass, który funkcjonować będzie na terenie stolicy. Naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb w samochodach osobowych, dostawczych i pojazdach specjalnych to tylko niektóre usługi dostępne w jubileuszowej, sześćdziesiątej placówce firmy NordGlass.

27 września 2013 roku w Warszawie został otwarty sześćdziesiąty serwis największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce – firmy NordGlass. Wyspecjalizowani pracownicy placówki przy ul. Bajana 2 są gotowi pomóc kierowcom przez 5 dni w tygodniu, od godz. 8.00 do godz. 16.00. Serwis NordGlass zlokalizowany w dzielnicy Bielany oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, usługę  hydrofobizacji, a także wymianę wycieraczek. Serwis wykonuje usługi dla szyb w samochodach osobowych i dostawczych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Profesjonaliści z firmy NordGlass udzielą także fachowych porad odnośnie prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą. Dodatkowo nowy punkt firmy NordGlass w Warszawie oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.

Najwygodniejszy sposób na umówienie montażu lub naprawy szyby – w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia – to kontakt telefoniczny z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zgłoszenie chęci kontaktu na www.nordglass.pl.

Serwis przy ul. Bajana 2 w Warszawie – jak każda z sześćdziesięciu funkcjonujących obecnie filii NordGlass – udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi. Warto podkreślić, że z sieci serwisów NordGlass korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. Dzięki temu, że sieć serwisów szyb samochodowych NordGlass pokrywa cały kraj,  każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu szyb samochodowych.