Przejdź do treści

Staszek Orzeł dołącza do The Digitals by zoptymalizować dział e-Commerce

1 Artur Karczykowski, Stanisław Orzeł, The Digitals

the digitalsZgodnie ze strategią obsługi full-service i poszerzania kompetencji firmy, The Digitals stworzyło stanowisko dyrektora e-Commerce, mającego skoordynować dotychczasowe działania spółki w zakresie e-marketingu i handlu elektronicznego. Rolę tę na początku lipca powierzono Staszkowi Orłowi, który już w pierwszym miesiącu współpracy z agencją poprowadził ją do udziału w znaczących przetargach.

Odpowiedzialność Staszka polegać będzie na stworzeniu i stopniowym rozwoju działu e-Commerce, z dotychczas funkcjonujących jednostek wewnątrz spółki. Jego celem będzie efektywna obsługa coraz bardziej wymagających, kompleksowych projektów i rozwój e-biznesu klientów agencji. Dyrektor e-Commerce obejmie także nadzór nad działem SEO/SEM i będzie doradzał The Digitals w rewizji strategii e-Commerce i IT.

„Zatrudnienie Staszka Orła było naturalnym następstwem potrzeby koordynacji dotychczasowych działań e-commerce’owych firmy. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów i z funkcji wykonawcy i doradcy stajemy się pełnoprawnym partnerem biznesowym w e-commerce. Wierzę, że wspólnie ze Staszkiem wypracujemy rozwiązania, które przełożą się nie tylko na zadowolenie, ale przede wszystkim na wyniki naszych klientów.”