Uderzenie heavy-metalowej mocy już jutro w IMAX

1 Cinema City, IMAX, Metallica Through The Never

imaxDrapieżna muzyka i mroczna opowieść w jednym, czyli nadchodzi „Metallica Through The Never”! Już jutro, 27 września – tydzień przed oficjalną premierą – IMAX zaprasza na wielkie, muzyczne widowisko w 3D. Fani ciężkiego brzmienia przybywajcie do IMAX! Pokazy przedpremierowe potrwają do 3 października.

„Metallica Through The Never” to wielka kinowa niespodzianka dla wszystkich fanów kultowego zespołu. Mistrzowskie połączenie koncertu oraz fabuły – fragmenty fabularne będą przeplatały się z ujęciami koncertowymi, które zespół nakręcił na potrzeby filmu, a które nigdy wcześniej nie były prezentowane – zadba o świetną zabawę. Emocje spotęguje z pewnością nowoczesna technologia kin IMAX – ogromny ekran, najnowocześniejszy system głośników oraz doskonałe efekty 3D. Zapowiada się film jakiego dotąd jeszcze nie było!

„Metallica Through The Never” to fabularyzowany film koncertowy o kultowym zespole Metallica. Główną rolę gra Dane DeHaan, który wciela się w postać młodego członka ekipy koncertowej. Dostaje on zlecenie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowe z pozoru zadanie przeradza się w groźną, surrealistyczną odyseję, którą muzycznie ilustruje Metallica, wykonując na żywo swoje utwory. Zdeterminowany, by dostarczyć przesyłkę Metallice, zdany wyłącznie na siebie Trip, pokonuje opustoszałe ulice miasta. Czy uda mu się wypełnić misję?

Premiera filmu „Metallica Through The Never” zagości na ekranach kin IMAX oraz Cinema City 4 października. IMAX zaprasza na pokazy przedpremierowe od 27 września do 3 października. Bilety do kupienia w kasach kin.

Partnerem kin IMAX jest Coca-Cola.