Przejdź do treści

Nowe wersje programów Adobe z rodziny Elements są już dostępne

1 Adobe, Adobe Photoshop Elements 12, Adobe Premiere Elements 12, Lea Hickman

adobeFirma Adobe ogłosiła dostępność programów Adobe Photoshop Elements 12 oraz Adobe Premiere Elements 12, nowych wersji najpopularniejszego oprogramowania dla amatorów do pracy z fotografią i materiałem wideo. Klienci otrzymują teraz możliwość dostępu mobilnego do swoich galerii oraz narzędzia oparte na technologii do profesjonalnej edycji foto i wideo, które pozwolą w prosty i wygodny sposób osiągnąć oszałamiające rezultaty.

“Nasi klienci dysponują wieloma zdjęciami i filmami wideo, które organizują i edytują na domowych komputerach, ale tak samo chcą przeglądać, edytować i współdzielić swoje galerie na różnych urządzeniach mobilnych” – mówi Lea Hickman, vice president, products, Creative Consumer Business, Adobe. – “Programy Photoshop Elements 12 i Premiere Elements 12, łącząc swoje najlpesze funkcjonalności, stwarzają im teraz taką możliwość.”

Twórz i dziel się niezwykłymi zdjęciami z pomocą nowych funkcjonalności i narzędzi Photoshop Elements 12:

 • Mobilny dostęp – dzięki funkcji Element Mobile Albums, użytkownicy zawsze mają dostęp do swoich kolekcji. Aplikacja Adobe Revele pozwala przeglądać, edytować i dzielić się zdjęciami i filmami na smartfonach, tabletach, komputerach i innych urządzeniach, niezależnie od lokalizacji.
 • Content-Aware Move – funkcja, która nie tylko pozwala łatwo przenosić obiekty w obrębie zdjęcia, ale też automatycznie wypełnia powstałe po nich luki.
 • Korekcja oczu zwierząt – funkcja Pet Eye to proste rozwiązanie problemu odbić lampy błyskowej w oczach zwierząt.
 • Automatyczna i inteligentna korekta – wyjątkowe narzędzie do korekty zdjęć, które rozpoznaje indywidualne preferencje edytowania, dzięki czemu z czasem do wprowadzenia wszystkich zmian wystarczy jedno kliknięcie myszy.
 • Ramki, efekty i tekstury – teraz do nałożenia szerokiego wyboru ramek, efektów i tekstur wystarczy jedno kliknięcie myszy.
 • Przewodniki po edycji – pokazują krok po kroku, jak stworzyć efekty Zoom Burst czy Photo Puzzle, oraz jak używać narzędzia Restore Old Photo, umożliwiającego naprawienie zniszczonych bądź starych zdjęć.
 • Narzędzie prostowania – teraz, dzięki technologii Content-Aware, narzędzie automatycznie wypełnia brakujące krawędzie na podstawie otoczenia.
 • Publikowanie zdjęć na Twitterze.
 • Wsparcie dla 64-bit (dla komputerów Mac) – pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie pamięci komputera, maksymalizację jego wydajności i jeszcze szybszą edycję dużych plików.

Twórz niezapomniane filmy z nowymi funkcjonalnościami i narzędziami Premiere Elements 12:

 • Przewodnik po edycji – pokazuje krok po kroku, jak zacząć pracę z materiałem wideo, przycinać klatki, dodawać ścieżki dźwiękowe, przejścia, tytuły i narracje, a także jak animować grafiki.
 • Melodie – Ponad 50 ścieżek dźwiękowych, które automatycznie dostosowują się do długości trwania teledysku, pozwala tworzyć amatorskie filmy z idealnie dopasowanym wstępem, zakończeniem i muzyką w tle.
 • Efekty dźwiękowe – ponad 250 efektów dla urozmaicenia i wzbogacenia ścieżek dźwiękowych.
 • Automatyczne inteligentne tonowanie – ta sama wyjątkowa technologia z Photoshop Elements 12, która rozpoznaje preferencje użytkownika dla edycji materiału wideo.
 • Funkcja Film Looks – cztery nowe filtry: Comic, Trinity, Yesteryear i Cross Process pozwolą dodać amatorskim produkcjom wygląd i styl rodem z Hollywood.
 • Funkcja śledzenia ruchu – teraz do wybranego obiektu można dodać grafikę, tekst i efekty, które będą podążać za jego ruchem.

Ceny i dostępność

Programy Adobe Photoshop Elements 12 i Adobe Premiere Elements 12 można już zamawiać poprzez stronę www.adobe.com/pl w cenie 98,40 EUR w pełnej wersji lub jako uaktualnienie w cenie 79,95 EUR każdy. Zestaw obu programów Photoshop Elements 12 i Premiere Elements 12 w pełnej wersji kosztuje 147,6 EUR, zaś uaktualnienie 121,77 EUR. Wszystkie podane ceny obowiązują dla angielskiej wersji językowej.

Aplikacja Adobe Revel współpracuje z urządzeniami z systemami operacyjnymi iOS oraz Windows. Aplikcja jest bezpłatna i pozwala wgrywać do 50 zdjęć miesięcznie.

Informacje o wszystkich wersjach językowych oraz cenach, uaktualnieniach i pomocy technicznej można znaleźć na stronie www.adobe.com/pl. Bezpłatne samouczki i poradniki znajdują się na kanałach Adobe TV dedykowanych Adobe Photoshop Elements (http://tv.adobe.com/product/photoshop-elements) oraz Adobe Premiere Elements (http://tv.adobe.com/product/premiere-express/#).

Oferta dla uczniów, studentów i pracowników naukowych jest dostępna u autoryzowanych resellerów Adobe oraz online, w sklepie edukacyjnym Adobe.