Blog kulinarny www.ekuchareczka.pl oraz internetowe delikatesy Black Caviar S.A. nawiązały partnerskie porozumienie

1 Black Caviar, blackcaviar.pl, ekuchareczka.pl, Monika Ruszkowska, Wojciech Bieńkowski

ekuchareczkaPlatforma handlowa www.blackcaviar.pl będzie starała się raz w tygodniu dostarczać świeże półprodukty spożywcze będące w bieżącej ofercie delikatesów. Otrzymujące je blogerka będzie każdorazowo, samodzielnie podejmowała decyzję jakie danie lub zestaw potraw przygotuje z otrzymanych: mięs, ryb, drobiu, owoców morza, warzyw, dodatków.

Każdorazowo, wyniki swoich kulinarnych wysiłków będzie publikowała na swoim blogu www.ekuchareczka.pl, dopełniając relację zdjęciami. Dodatkowe opisy, wyjaśnienia będzie również na bieżąco lokować w kanałach social media, które również sygnowane są jej logo, takimi jak: facebook, twitter, pinterest, google+.

Monika Ruszkowska, czyli ekuchareczka posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu różnorakich przestrzeni  kulinarnych; prowadzi własną restaurację w Warszawie na ul Oboźnej, od kilku lat hobbistycznie, publikuje swoje przemyślenia kulinarne i z tego wynikające inspiracje na stworzonym przez siebie blogu. Wszystko co w tej dziedzinie robi, to jej głęboka pasja i misja. Wierzy, że wspólny posiłek buduje, utrzymuje i cementuje międzyludzkie relacje.

Black Caviar S.A. powstał z pasji do jedzenia i gotowania oraz chęci oszczędzenia czasu swoich Klientów podczas zakupów. Dostarczana przez Black Caviar żywność pochodzi zarówno z polskich upraw i hodowli, które zasłużyły na uznanie klientów i unijne certyfikaty, jak i pochodzących od zagranicznych, wybitnych w swoich kategoriach, producentów.

„Bardo się cieszę z zawiązania tej współpracy. Ponieważ od pewnego czasu mamy już między sobą zawodowy kontakt, wiem, że po drugiej stronie mam podobnych do siebie ludzi. Takich, których cieszy dobre jedzenie na stole. A to jest bardzo ważne – Gotując dla innych trafiamy do ich serc i dusz; cząstkę siebie dajemy innym – Monika Ruszkowska.

„Prezes Black Caviar S.A., Pan Wojciech Bieńkowski potwierdza, że ich celem jest dostarczanie żywności świeżej, zdrowej i najwyższej jakości. – „W ofercie naszych delikatesów www.blackcaviar.pl, znajdują się świeże warzywa, owoce i zioła, ryby, drób, także specjalne gatunki wołowiny i wieprzowiny. Firma rekomenduje polskie sery zagrodowe, niedostępne w szerokiej dystrybucji oraz sery francuskie. Stwierdził również, iż zdecydował się nawiązać kontakt z przedstawicielką blogosfery ponieważ według niego, aktualnie  jest to nowoczesny i efektywny sposób na pozyskiwanie nowych i prowadzenie dialogu z już pozyskanymi klientami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu