Przejdź do treści

Agencja Adbirds z „ASUS i Grywalizacja”

1 Adbirds, AIP Business Link, ASUS i Grywalizacja, Paweł Tkaczyk, Piotr Ciupiński

adbirdsGrywalizacja to wykorzystanie założeń rządzących fabułą w grach komputerowych do modyfikowania zachowań ludzi w świecie rzeczywistym. Agencja Adbirds wykorzystała ten trend w zastosowaniu technik gamingowych, wiedzę Pawła Tkaczyka (pasjonata grywalizacji i znanego blogera) oraz współpracę z młodymi startupami z AIP Business Link do stworzenia i zainicjowania akcji „ASUS i Grywalizacja”.

– Chcieliśmy połączyć energię startupów młodych przedsiębiorców i wykorzystać technologię ASUS, stąd pomysł na konkurs. Wierzymy, że uda się wykrzesać naprawdę inspirujące pomysły z takiego zestawienia – mówi Piotr Ciupiński, Dyrektor Kreatywny Agencji Adbirds, znanej z kreacji „Diabeł ubiera się na Pradze”.

Konkurs zostanie zainaugurowany 25 września w warszawskim Business Linku. Spotkanie połączone będzie z otwartymi warsztatami prowadzonymi przez Pawła Tkaczyka, autora książki “Grywalizacja”.

Po zakończeniu szkolenia zostanie ogłoszone specjalne zadanie konkursowe przygotowane przez patrona strategicznego i technologicznego projektu, firmę ASUS. Uczestnicy będą mieć 2 tygodnie na przygotowanie rozwiązania – spośród nadesłanych prac Komisja Konkursowa wybierze 3 finalistów.  Zwycięzca zostanie ogłoszony 18 października we wrocławskim Business Linku. Dwuosobowy team, który zajmie pierwsze miejsce, otrzyma nagrodę w postaci sfinansowania zwycięskiej gry, tabletów ASUS oraz wycieczki na konferencję biznesową Webit w Turcji.

  • http://www.youtube.com/watch?v=zsjHIFBG4Dc#t=19

Do udziału w konkursie zaprasza Marcin Gortat zawodnik najlepszej ligi koszykówki na świecie, jak również ambasadorowie projektu: Aleksandra Mikołajczyk, aktorka, prezenterka i założycielka telewizji internetowej StartupTV.pl oraz Maciej Budzich, autor bloga mediafun.pl.

  • http://www.youtube.com/watch?v=eQiO8ZgjMvQ
  • http://www.youtube.com/watch?v=sCVrb23hFmo#t=44

Akcja „ASUS i Grywalizacja” ma na celu promocję polskich startupów i tworzonych innowacyjnych pomysłów biznesowych mających stanowić przewagę konkurencyjną polskiej gospodarki.

Szczegóły akcji można znaleźć na stronie: www.asusigrywalizacja.pl.