Od markowej torby po włoski toster – produkty z wyższej półki nokautują cenami

1 Karolina Ciborowska, Nokaut Dnia

nokaut dniaWyobraźmy sobie witrynę sklepową, zmieniającą się każdego dnia, zawsze pełną okazji i oryginalnych produktów. Dołóżmy do tego wygodę oglądania ofert bez ruszania się z kanapy i opcję dostarczenia produktu pod drzwi gratis. Taki jest właśnie Nokaut Dnia – serwis stworzony z myślą o wszystkich, dla których zakupy mają być przyjemnością, a nie nerwową bieganiną po wyprzedażach.

Na zakupy przed pracą

Dlaczego warto zaglądać na Nokaut Dnia przy porannej kawie? Codziennie rasowy internetowy poszukiwacz znajdzie na Nokaucie Dnia wiele cenowych okazji. Są podobne do ofert last minute, tylko tych bardziej prestiżowych, bez ryzyka, jakie niosą za sobą tzw. okazyjne oferty, czyli w rzeczywistości gorsze jakościowo i uboższe. Po produkty oferowane na ND musielibyśmy sięgać na wysoką półkę – a dzięki tej ofercie możemy kupić je z dużym rabatem. Warto jednak podejmować szybkie decyzje, ponieważ oferty są ograniczone czasowo. – Nokaut Dnia stworzyliśmy z myślą o potrzebach wymagających  konsumentów, którzy poszukują jakościowych produktów w atrakcyjnych cenach. Wychodzimy im naprzeciw, oferujemy rabaty nawet do 70%, gwarantujemy darmową dostawę produktu dnia i sprawdzoną jakość – mówi Karolina Ciborowska, Product Manager Grupy Nokaut SA.

Dla leniuchów i fanów okazji

Korzystanie z Nokautu Dnia nie jest przeznaczone jedynie dla wytrawnych konsumentów. Nieskomplikowana, intuicyjna obsługa i czytelny layout „prowadzą” konsumenta przez kolejne gorące oferty. Platforma jest często unowocześniana, strona główna i produktowa zostały ostatnio zmienione, aby nabrały lekkości i przejrzystości. – Wszystkie aktualne oferty widoczne są na stronie głównej z wykorzystaniem slidera. Jest to duże ułatwienie dla użytkownika, który znajdzie nasze oferty w jednym miejscu. Zmiany zostały oparte o RWD, co umożliwia przeglądanie asortymentu za pomocą telefonu czy tabletu – dodaje Karolina Ciborowska.

Wielki wybór w małych cenach

Co cieszy się największą popularnością wśród użytkowników Nokaut Dnia? Na podstawie badań Grupy Nokaut, największe zainteresowanie budzą produkty sezonowe – na przykład podczas wakacji są to walizki,  leżaki i sprzęty na plażę. Ponadczasowe zainteresowanie budzą sprzęty AGD i przybory kuchenne – od garnków, przez noże i prostownice aż po… maszynę do wypieku babeczek. Słowem, na Nokaucie Dnia możemy skompletować zarówno kuchnię, jak i bagaż na daleką podróż. W najbliższym czasie platforma poszerzy asortyment. W ofercie oprócz produktów codziennego użytku, sprzętów AGD i RTV znajdzie się  między innymi markową odzież. Każdy użytkownik ma możliwość zapisania się do newslettera, dzięki czemu będzie mógł śledzić wszystkie aktualne wyprzedaże, a także dostanie z wyprzedzeniem informacje o promocji produktu, na którym mu zależy i dzięki temu nie przeoczy okazji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu