Przejdź do treści

Dziki Zachód w Centrum Handlowym Osowa

1 CH Osowa, Dorota Piątek, Godziny dla Rodziny

ch osowaTradycyjnie, w drugą sobotę miesiąca w Centrum Handlowym Osowa odbył się event przygotowany w ramach całorocznej akcji „Godziny dla Rodziny”. Tym razem – 14 września – przenieśliśmy się do krainy rdzennych Amerykanów, którą można było poznać w wiosce indiańskiej, powstałej w środku gdańskiego centrum handlowego.

Miniony weekend w CH Osowa był okazją nie tylko do udanych weekendowych zakupów, ale przede wszystkim do bliższego poznania kultury indiańskiej. Dzięki kolorowym tipi, łapaczom snów i innym charakterystycznym atrybutom każdy klient Centrum Handlowego Osowa mógł odkryć prawdziwe korzenie Ameryki.

Indiańskie atrakcje przypadły do gustu głównie najmłodszym klientom centrum handlowego. Pod czujnym okiem animatorów dzieci uczyły się strzelać z łuku i grać na bębnach oraz brały udział w warsztatach rysunku i wykonywania biżuterii typu „hand made”. Uczestnicy zabawy dowiedzieli się również, jak wykonać łapacze snów – specjalne amulety, którym Indianie przypisywali określone właściwości magiczne.

„Za nami kolejny weekend pełen wrażeń w Centrum Handlowym Osowa. To już kolejne wydarzenie w ramach całorocznej akcji „Godziny dla Rodziny”, które spotkało się z tak dużym zainteresowaniem. Potwierdza to słuszność prowadzonej przez nas rodzinnej inicjatywy, której w tym roku motywem przewodnim jest podróż dookoła świata. Dzięki licznym atrakcjom przybliżyliśmy naszym klientom odległą krainę rdzennych Amerykanów. Mam nadzieję, że nadchodzące ‘magiczne’ wydarzenie również spotka się z dużą sympatią ze strony mieszkańców Trójmiasta i okolic” – mówi Dorota Piątek, p.o. dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Już 12 października Centrum Handlowe Osowa zaprasza nietypowo do „krainy czarów”, aby uciec trochę od otaczającej nas rzeczywistości. W programie przewidziano m.in. spotkania z magicznymi animatorami, wróżkami i mistrzami sztuczek karcianych oraz konkurs „Wyczaruj sobie nagrodę”.