Przejdź do treści

IMAX zaprasza przedpremierowo na „Metallica Through The Never”

1 IMAX, Metallica Through The Never

imaxWielka kinowa niespodzianka „Metallica Through The Never” zagości na gigantycznych ekranach IMAX już od 27 września – na tydzień przed oficjalną polską premierą. Już od dzisiaj rusza przedsprzedaż biletów na www.cinema-city.pl/imax! Kup bilet już dziś i od 27 września zobacz – jako pierwszy w Polsce i na tydzień przed innymi fanami – spektakularny koncert Metalliki.

Film będzie wyświetlany w kinach IMAX od 27 września. Godziny seansów: poniedziałek-piątek w godzinach 19:30 oraz 21:30 / sobota-niedziela w godzinach 15:00, 19:30 oraz 21:30.

„Metallica Through The Never” to genialne połączenie fabuły oraz koncertu, który legendarny zespół nakręcił na potrzeby filmu, a które nigdy wcześniej nie były prezentowane. Ogromny ekran kin IMAX, najnowocześniejszy system głośników oraz doskonałe efekty 3D sprawią, że widz stanie się uczestnikiem oglądanych wydarzeń, a jego idole będą na wyciągnięcie ręki! Zapowiada się film jakiego dotąd jeszcze nie było!

Premiera filmu „Metallica Through The Never” zagości na ekranach kin IMAX oraz Cinema City 4 października. IMAX zaprasza na pokazy przedpremierowe już od 27 września do 3 października. Bilety do kupienia w kasach kin.

Partnerem kin IMAX jest Coca-Cola.