Przejdź do treści

BlogLenovo.pl dostępny już dla wszystkich

1 BlogLenovo.pl, Lenovo, Łukasz Pacocha

lenovoFirma Lenovo Polska ogłosiła dziś uruchomienie swojego oficjalnego bloga. Na stronie www.BlogLenovo.pl fani marki oraz miłośnicy nowoczesnych technologii mogą znaleźć wiele ciekawych informacji i tekstów poświęconych rynkowi IT, wynalazkom oraz ciekawym odkryciom naukowym. Ciekawym urozmaiceniem będzie wątek lifestyle nawiązujący do akcji „Zrób to z Lenovo!”, w ramach której firma promuje ludzi z pasją oraz chcących zmieniać świat wokół siebie.

Jak na porządnego bloga przystało, nie zabraknie również „insiderskich” wieści z samego Lenovo – jak zapowiadają twórcy zamieszczane materiały mają w pierwszej kolejności dostarczać ciekawej wiedzy, a nie tylko prezentować najnowszy sprzęt producenta.

Na naszym blogu chcemy mówić o tym jak ciekawa i inspirująca może być współczesna nauka i technologia. Pokażemy aktywnych ludzi – „DOersów”, którzy własną wytrwałością i potężną pracą zmieniają otaczający ich świat – powiedział Łukasz Pacocha, Marketing Manager Lenovo Polska – Nasz blog to również uzupełnienie profilu Lenovo Polska w portalu Facebook. To także dodatkowa platforma wymiany opinii z naszymi klientami czy fanami marki Lenovo. Naszą ambicją jest przygotowanie wartościowego przekazu. Blog Lenovo Polska to nie kolejny kanał reklamowy. Stawiamy na rzetelne, a zarazem inspirujące teksty – dodaje.

Lenovo zapowiada stały rozwój swojego bloga, zawłaszcza w segmencie lifestyle. Doskonała okazją do tego będzie realizowany ogólnopolski projekt „Zrób to z Lenovo”. Kampanię promują znane osobistości – Novika, Olka Osadzińska, Łukasz Jemioł, zespół rajdowy RMF 4Racing Team oraz projektantki młodego pokolenia z pracowni Lola Victoria.

BlogLenovo.pl oficjalnie działa od 17 września jednak materiały powstawały już od lipca. Aktualnie w zespole redakcyjnym, którego pracę koordynuje Agencja 21, działa pięć osób.