Przejdź do treści

Deezer rozszerza ofertę na Smart TV

1 Clement Cezard, Deezer, Panasonic, Philips

deezerDeezer wprowadza kolejną innowację dla swoich użytkowników! Już wkrótce posiadacze nowoczesnych telewizorów marki Philips i Panasonic, będą mogli cieszyć się dostępem do ponad 25 milionów utworów muzycznych oferowanych przez serwis streamingowy. W ten sposób Deezer rozszerza ofertę na smart TV, która do tej pory była dostępna dla posiadaczy telewizorów marki LG, Samsung i Toschiba.

Deezer, wiodący serwis streamingu muzycznego, przygotował niespodziankę dla obecnych i przyszłych właścicieli smart tv. Serwis już wkrótce będzie dostępny na telewizorach Panasonic i Philips, a za pośrednictwem partnera – operatora globalnego portalu NetRange – także Loewe, TCL Thomson, Sharp i Vestel. Dotychczas z wielomilionowych zasobów muzycznych Deezera mogli korzystać posiadacze telewizorów LG, Samsung i Toschiba.

Clément Cézard, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Deezer, powiedział: „Smart Tv coraz szybciej zajmują centralną pozycję w systemie rozrywki domowej, a w 2013 r. poziom ich sprzedaży sięgnie 87 milionów sztuk. Dzięki partnerskiej współpracy z czołowymi producentami telewizorów, które słyną z wyjątkowych funkcji, możemy zaoferować miłośnikom muzyki dostęp do ulubionych utworów i ponad 25 milionów innych nagrań do odkrycia.”