Przejdź do treści

Lechpol z kolejnymi wyróżnieniami

1 Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, D&B Poland Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza, Laur Konsumenta, Lechpol, Zbigniew Leszek

lechpolChoć na rynku słychać wiele głosów dot. pogorszenia warunków prowadzenia biznesu, Lechpol radzi sobie bardzo dobrze. Świadczą o tym kolejne certyfikaty, jakie otrzymała firma oraz wyróżnienia dla dystrybuowanych przez nią produktów. W ostatnim czasie grono nagród dla firmy powiększyło się o trzeci Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz dwa Laury Konsumenta 2013.

D&B Poland Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza, oceniająca wiarygodność i stabilność firm, już po raz trzeci z rzędu przyznała firmie Lechpol Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Wyróżnienie to zostało nadane na podstawie analizy moralności płatniczej według programu Bisnode International Payment Monito, analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych oraz największej w Polsce bazy relacyjnych powiazań korporacyjnych i osobowych. Wyróżnienie to gwarantuje wysoką płynność finansową oraz rentowność, a także świadczy o tym, że firma jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe.

O doskonałej kondycji firmy oraz jakości oferowanych produktów świadczą także wyróżnienia przyznawane przez bezpośrednich użytkowników dystrybuowanego przez Lechpol sprzętu. Podążając za zmieniającymi się trendami i upodobaniami konsumentów, firma wprowadza coraz bardziej innowacyjne urządzenia. W związku z trwającym do lipca br. procesem cyfryzacji, Lechpol dystrybuuje w Polsce urządzenia umożliwiające odbiór naziemnej telewizji cyfrowej, czyli tunery oraz anteny DVB-T marki Cabletech. Sprzęt ten cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, o czym świadczy wysokie miejsce w wielu rankingach. Uwieńczeniem starań firmy w doskonaleniu i rozwijaniu oferowanych urządzeń do odbioru telewizji cyfrowej marki Cabletech jest najnowsze wyróżnienie, czyli Srebrny Laur Konsumenta 2013 w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług.

Kolejnym dowodem zaświadczającym, że strategia Lechpolu zmierza w dobrym kierunku jest wyróżnienie, które otrzymał najnowszy produkt znajdujący się w dystrybucji firmy, smartfon Kruger&Matz LIVE. Produkt ten jest na rynku od niespełna dwóch miesięcy, a już znalazł rzeszę fanów, którzy potwierdzają jego doskonałą jakość. Świadczy o tym godło Odkrycie Roku 2013, które zostało przyznane marce Kruger&Matz za ten właśnie model telefonu. O przyznaniu tej nominacji zdecydowała Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, doceniając innowacyjność produktu, stały wzrost zainteresowania i dalsze perspektywy odbioru przez rynek.

Jesteśmy bardzo dumni, że rok 2013 przyniósł nam kolejne wyróżnienia, w tym tak istotne jak Laur Konsumenta, bo to one właśnie potwierdzają popularność i bardzo dobre opinie klientów o dystrybuowanych przez nas produktach. Dziękujemy wszystkim za docenienie naszych urządzeń. Zapewniamy, że na laurach nie spoczniemy i będziemy na bieżąco reagować na płynące z rynku potrzeby, aby w ofercie naszych marek każdy mógł znaleźć produkt dla siebie – zapewnia Zbigniew Leszek, prezes firmy Lechpol.

O nieustannym rozwoju firmy LECHPOL, profesjonalnym podejściu do biznesu oraz podnoszeniu jakości oferowanych produktów świadczą także wcześniejsze wyróżnienia m.in. Złoty Orzeł Biznesu w konkursie MAZOWIECKA FIRMA DZIESIĘCIOLECIA, Diament 2010 magazynu Forbes, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2010, a także odznaczenie w plebiscycie Wiktoria Mazowieckiego Znaku Jakości 2010 i Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców 2011.