Przejdź do treści

Coral Travel – nowa marka na polskim rynku turystycznym

1 Coral Travel, Kaan Ergün, OTI Holding, Wezyr Holidays

coral travelMiędzynarodowy koncern turystyczny OTI Holding, w skład którego wchodzi, m.in. istniejąca od 15 lat polska marka Wezyr Holidays, otworzył sprzedaż oferty Coral Travel w Polsce.

OTI Holding jest obecnie jedną z czołowych firm w sektorze światowej turystyki, funkcjonując w 26  krajach na świecie oferuje aż 36 kierunków wakacyjnych, z których tylko w 2011 r. skorzystało 1,5 mln turystów. W 2012 roku grupa świętowała 20-lecie istnienia na światowym rynku turystycznym.

Coral Travel to najsilniejsza marka OTI Holding i jednocześnie jedno z dwóch największych biur podróży w Rosji (z oddziałami na Ukrainie i Białorusi). Marka Coral Travel rozpoczęła swoją działalność w Moskwie w 1994 roku. Poza Moskwą obecna jest w 22 innych rosyjskich miastach, w 5 na Ukrainie, posiada także biura w Mińsku na Białorusi. Coral Travel wysyła klientów z ponad 42 portów lotniczych do 26 krajów. Dzięki doświadczeniu w branży turystycznej oraz wysokiej jakości usług Coral Travel szybko stał się jedną z najbardziej wiarygodnych firm na rosyjskim, ukraińskim i białoruskim rynku. W krajach, w których prowadzi działalność stale plasuje się w czołówce najlepszych touroperatorów. Firma oferuje wycieczki do krajów położonych w basenie Morza Śródziemnego, a także egzotyczne wyjazdy, m.in. na Goa, Bali, Seszele, czy Malediwy oraz do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Wietnamu, Kambodży i Singapuru.

W ramach rozwoju OTI Holding wprowadza markę Coral Travel również na polski rynek. Praca polskiego zespołu zaowocowała stworzeniem przemyślanej, unikalnej i dostosowanej do indywidualnych potrzeb oferty wakacji.  Coral Travel w Polsce to cała gama egzotycznych wyjazdów do różnych zakątków świata. W ofercie znajdują się kraje azjatyckie (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Singapur, Sri Lanka, Indie, Malediwy), środkowoamerykańskie (Dominikana, Meksyk), a także afrykańskie (Mauritius). Ponadto pakiety ,,szyte na miarę’’ według indywidualnych potrzeb oraz pełna organizacja wyjazdów grupowych, również firmowych.

– OTI Holding to 10 marek turystycznych, w tym jedna z największych – Coral Travel. Dla OTI Holding polska spółka z marką Wezyr Holidays ma bardzo duże znaczenie jako działająca na rynku turystycznym w kraju należącym do Unii Europejskiej o stabilnych warunkach gospodarczych. Dlatego inwestuje w jej dalszy rozwój oraz w całą, polską branżę turystyczną – mówi Kaan Ergun Dyrektor Generalny Coral Travel w Polsce. – Stąd dzisiaj mam przyjemność przedstawić Państwu kolejną markę na polskim rynku należącą do OTI Holding – dodaje Ergun.

Kaan Ergun pełni obowiązki Dyrektora Generalnego zarówno w spółce Coral Travel Sp. z o.o., jak i Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.