Lycamobile – nielimitowane rozmowy do wszystkich i 500 MB Internetu! Nowa rewelacyjna oferta

1 Do Wszystkich 39, Lycamobile

lycamobileLycamobile, największy na świecie dostawca tanich międzynarodowych usług komunikacyjnych wprowadza nową ofertę dla swoich klientów – nielimitowane rozmowy do wszystkich i 500 MB Internetu w Polsce! Pakiet “Do Wszystkich 39” pozwala także na niekończące się, nielimitowane rozmowy w sieci Lycamobile w Polsce. Wystarczy jedna karta SIM na rozmowy krajowe i międzynarodowe, SMSy oraz Internet! Bez umowy, za jedyne 39 zł przez 30 dni!

Pakiet „Do Wszystkich 39” to ukłon Lycamobile w stronę klientów i nowych użytkowników sieci, których liczba w Polsce systematycznie rośnie – za niewielkie pieniądze zyskać można naprawdę dużo! Bez krępujących umów, nowa oferta pre-paid Lycamobile daje wszystko to, co klienci lubią najbardziej: mega oszczędność pieniędzy na rozmowach, SMS-ach i transferze danych. Zapewnia wygodę –  wystarczy jedna karta SIM na rozmowy krajowe i międzynarodowe, SMSy oraz Internet! Każdy użytkownik wie dokładnie ile środków na koncie zostało wykorzystanych, ponieważ stan pakietu można sprawdzić za pomocą darmowego kodu. Pakiet “Do Wszystkich 39” odnawia się „sam” chwilę po wygaśnięciu, bo opłata 39 zł pobierana jest automatycznie z konta. Jedyne co jest potrzebne do jego odnowienia, to środki na koncie (klient jest informowany o kończącym się pakiecie i zawsze może go nie odnawiać).

Aby (natychmiast) korzystać z pakietu „Do wszystkich 39” nowi użytkownicy sieci Lycamobile muszą zamówić darmową kartę SIM i doładować konto, klienci Lycamobile aktywują pakiet specjalnym kodem lub SMS-em.

Pakiet “Do Wszystkich 39” odnawia się automatycznie po upływie 30 dni – użytkownik musi jedynie utrzymać odpowiedni stan konta. Sieć przypomina o doładowaniu konta oraz o możliwości rezygnacji z automatycznego przedłużania pakietu (stan pakietu sprawdza się bezpłatnie za pomocą specjalnego kodu).

Pakiet “Do Wszystkich 39” umożliwia wykonywanie nielimitowanych połączeń na standardowe numery polskich sieci stacjonarnych i komórkowych, nielimitowane wykonywanie połączeń i wysyłanie SMS-ów do sieci Lycamobile Polska oraz dostęp do Internetu w Polsce (500 MB). Inne usługi, w tym rozmowy na numery specjalne i typu premium oraz używanie ponad limit zostaną objęte opłatą według standardowych stawek. Cena pakietu zawiera podatek VAT.

Pakiet „Do wszystkich 39” jest ważny przez 30 dni od daty zakupu. Obowiązuje naliczanie minutowe. Użytkownik może mieć uruchomiony tylko jeden pakiet na swoim koncie i nie może kupić następnego w czasie 30-dniowego okresu ważności. Limit pozostały na koncie po 30 dniach nie będzie przenoszony na następny 30-dniowy okres. Lycamobile zastrzega sobie prawo do zmiany oferty lub Warunków Użytkowania lub wycofania się z oferty w dowolnym czasie z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

Oferta jest ważna od 5 września 2013