Przejdź do treści

dogadamycie.pl wprowadza usługę tłumaczeń przez SMSy

1 Agnieszka Chmielewska, Brillant Partner, dogadamycie.pl

dogadamycieFirma Brillant Partner, oferująca usługi tłumaczeń online „na żądanie” za pośrednictwem serwisu dogadamycie.pl, wprowadziła usługę tłumaczenia przez SMS. Przetłumaczona wiadomość trafia na telefon użytkownika w ciągu 15 minut. Nowa funkcjonalność jest kolejnym krokiem rozwoju portalu, który zapewnia dostęp do kompleksowych usług tłumaczeniowych realizowanych on-line.

Tłumaczenia przez SMS to propozycja dla osób, które chcą mieć szybki kontakt z obcokrajowcami, zarówno w celach służbowych, jak i prywatnych. Oferta uzupełnia dotychczasowe portfolio usług, oparte o tłumaczenia rozmów telefonicznych, e-maili i czatów.

„Niezależnie od tego gdzie się znajdujemy, czy w podróży, czy na wakacjach zawsze mamy pod ręką telefon. Dzięki usłudze tłumaczenia przez SMSy możemy błyskawicznie nawiązać kontakt z obcokrajowcami bez potrzeby rejestracji się na portalu. Krótka forma charakteryzująca SMS-y w zupełności wystarcza na przesłanie informacji z drogą dojazdu lub poinformowanie o aktualnych wynikach rozmów handlowych.” – mówi Agnieszka Chmielewska, Prezes Zarządu Brillant Partner.

Chcąc skorzystać z usługi należy przesłać SMS-a z wiadomością do tłumaczenia na numer telefonu 775550 i określić język tłumaczenia (EN, RU lub DE) oraz umieścić prefiks DOG na początku informacji. Wiadomość w wybranym języku zostanie odesłana na numer, z którego została zlecona. Koszt translacji to 6,15 zł. brutto za 160 znaków w tym koszt przesłania wiadomości, a maksymalna długość wiadomości może wynieść 459 znaków bez polskich liter. Aby skorzystać z usługi, nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem portalu. Maksymalny czas oczekiwania na realizację tłumaczenia nie przekracza 15 minut. Płatność za tłumaczenie dokonywana jest przez SMS i doliczana do rachunku telefonicznego.

Przykładowy SMS powinien wyglądać następująco: DOG W tym miesiacu dogadamycie.pl, wprowadzilo nowa usluge tlumaczen SMS-ow. Aby skorzystac z usługi nalezy wyslac wiadomosc na numer 75550. EN

Zastosowana technologia oparta jest na integracji poprzez API z usługami SMS Receiver. Jako, że jest to pierwsze tego typu wdrożenie w Polsce to oba systemy są szyte na miarę i oparte na własnych pomysłach i rozwiązaniach.