Digital One przygotowała dla Polkomtela kampanię „Internet w Plusie szybszy od Neostrady”

1 Digital One, Plus Internet, Polkomtel

digital oneAgencja Digital One przygotowała dla Polkomtel Sp. z o.o., operatora sieci Plus, kampanię internetową. Głównym celem kampanii, która potrwa do 30 września, jest budowanie wizerunku oraz wsparcie sprzedaży marki Plus Internet.

Główne hasło kampanii brzmi „Zmień internet domowy na Plusa”, z rozwinięciem „Internet w Plusie szybszy od Neostrady”. Digital One przygotowała kampanie bannerowe oraz akcje mailingowe, działania te potrwają do końca września. Główne cele komunikacyjne to: zachęcenie konsumentów do zmiany dotychczasowego internetu domowego na internet od Plusa; wskazanie, że internet w Plusie jest szybszy od Neostrady (według rankingu Speedtest.pl z lipca br.); a także promocja wybranych urządzeń mobilnych (np. tablet Samsung Galaxy Tab 2 w wersji 7.0, czy laptop Samsung ATIV Book 2).

Przygotowana przez Digital One kampania internetowa jest częścią szerszych działań komunikacyjnych prowadzonych obecnie przez Plusa, w prasie, outdoorze i telewizji (spot można obejrzeć na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=KnwViGAOBbM).

Agencja Digital One wygrała przetarg i rozpoczęła współpracę z Polkomtel Sp. z o.o. w październiku 2011 roku. Agencja jest odpowiedzialna przede wszystkim za prowadzenie komunikacji internetowej dla dwóch linii biznesowych Polkomtel Sp. z o.o. – „Plus dla Firm” i „Plus Internet”.

Digital One (www.digitalone.pl) to jedna z najstarszych na polskim rynku agencji interaktywnych. Działa od 14 lat. Specjalizuje się w efektywnym wykorzystywaniu Internetu do realizowania celów biznesowych największych brandów. Kluczowe kompetencje Digital One to planowanie strategii komunikacji marek w nowych mediach oraz wspieranie procesów sprzedażowych online.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu