Podróż marzeń w cenie jak ze snu. Niezwykła oferta KLM będzie dostępna przez 6 dni

1 6dniklm.pl, Agnieszka Plewczyńska, Air France KLM, KLM

klmWysoka cena przelotu nie będzie już przeszkodą w realizacji marzeń o wspaniałej podróży w najbardziej odległe zakątki świata. Osoby, które chcą wypocząć w egzotycznym miejscu powinny być czujne. Bilety lotnicze KLM w wyjątkowo atrakcyjnych cenach będą dostępne jedynie przez 6 dni już od 19 września br.!

Szczegóły oferty oraz lista dostępnych miast ogłoszone zostaną na specjalnej stronie www.6dniklm.pl w dniu startu promocji – 19 września br. Na pewno każdy zainteresowany znajdzie w puli 13 wyjątkowych destynacji coś dla siebie – w ofercie dostępne będą słynne miasta pełne atrakcji turystycznych, przepiękne wyspy oblane turkusowymi morzami i miejscowości z pejzażami opasanymi majestatycznymi górami. Bilety lotnicze w niespotykanej cenie można kupić tylko przez 6 dni – miedzy 19 a 24 września br. Oferta obejmuje przeloty realizowane od jesieni 2013 roku oraz do wiosny 2014 roku.

Najnowsza oferta KLM pozwoli osobom, dla których cena przelotu była do tej pory przeszkodą, wybrać się w podróż swoich marzeń. Lista dostępnych destynacji została przygotowana w oparciu o dotychczasowe preferencje podróżnych KLM. Znajdą się na niej zarówno bardzo popularne turystyczne kierunki, jak i mniej znane zakątki świata – prawdziwe rarytasy dla wytrawnych podróżników. Holenderski przewoźnik liczny na to, że dużo niższe niż zwykle ceny biletów lotniczych skuszą wiele osób do wyjazdu w magiczne miejsca.

„Warto zwrócić uwagę również na fakt, że cena przelotu w najnowszej ofercie KLM nie wiąże się z jakimikolwiek niedogodnościami, na które łowcy okazji godzą się często w zamian za niższą cenę przelotu. W przeciwieństwie do innych ofert promocyjnych pojawiających się zwykle w Internecie, loty KLM realizowane się zawsze z i do Warszawy. Na uwagę zasługuje również fakt, że wszystkie przesiadki odbywają się na lotnisku w Amsterdamie, które kolejny rok z rzędu wygrało w rankingu na najlepsze lotnisko w Europie.” – powiedziała Agnieszka Plewczyńska, Marketing Manager AIR FRANCE KLM Poland.

„Rozkłady lotów KLM tworzone są z myślą o maksymalnej wygodzie podróżnych. Po 2-godzinnym locie z Warszawy do Amsterdamu w ciągu dnia i transferze, który zwykle trwa od 1 do 4 godzin, podróżni przesiadają się na międzykontynentalny lot, który trwa odpowiednio długo, aby pasażer mógł się wyspać lub zrelaksować np. oglądając filmy. Warto podkreślić, że przesiadki na lotnisku w Amsterdamie nigdy nie odbywają się w środku nocy, dzięki czemu nie mają niekorzystnego wpływu na nasz zegar biologiczny. Transfer w Amsterdamie jest na tyle krótki, by dodatkowo nie męczyć przesiadających się osób zbyt długim oczekiwaniem, ale jednocześnie przewidziany czas wystarczy na zapoznanie się z ofertą najlepszego lotniska w Europie.” – dodaje Agnieszka Plewczyńska.

Wrześniowa promocja KLM zostanie wsparta kampanią reklamową, która w Polsce poza Internetem obejmie m.in. działania ambientowe w popularnych biznes parkach oraz kampanię w radiu – w tym stacje ogólnopolskie i regionalne Grupy RMF FM. W zakresie działań online zostanie zrealizowana m.in. kampania banerowa, a także powstanie specjalna strona internetowa: www.6dniklm.pl, na której internauci będą mogli wspólnie odliczać czas do startu promocji. Aby na bieżąco śledzić szczegóły całej akcji, można zamówić newsletter z powiadomieniem o starcie promocji, albo alert z Facebooka czy Google Calendar.

Kampania reklamowa poza Polską obejmie również inne kraje w Europie Środkowej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu