Przejdź do treści

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z zakresu chirurgii plastycznej powiek

1 chirurgia plastyczna powiek, Lux Med

lux medOpadające, obrzęknięte powieki. Kłopoty z nakładaniem makijażu. Ograniczone pole widzenia. Może pora spotkać się ze specjalistą, który doradzi, jak pozbyć się tych problemów? Zwłaszcza teraz, gdy profesjonalną konsultację można odbyć za darmo.

W sobotę, 14 września od 9.00 do 14.00 w Szpitalu LUX MED przy ul. Puławskiej 455 w Warszawie przeprowadzane będą bezpłatne konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej, ze szczególnym uwzględnieniem operacji powiek. Porad będzie udzielał lek. med. Łukasz Ulatowski – specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej, który doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Szpitalu Akademickim w Leuven (Belgia).

Aby wziąć udział w konsultacjach, do 11 września należy wysłać zgłoszenie e-mailowe pod adres aneta.pochec@luxmed.pl (liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń). Podczas zapisów prosimy o podanie swojego numeru kontaktowego oraz numeru PESEL.

Spotkanie ze specjalistą z całą pewnością dostarczy istotnych informacji na temat najskuteczniejszych metod korekcji powiek dobranych indywidualnie do potrzeb pacjenta. Udział w konsultacjach nie zobowiązuje ich uczestników do wykonania zabiegu.