Przejdź do treści

Blogerki w modowym starciu podczas ECCO Walkathonu 2013

1 ECCO Walkathon, Margarett, Miss Fereira, Venila Kostis

ecco walkathonVenila Kostis czy Miss Fereira, wielka modowa bitwa na stylizacje trwa! Zdecyduj sam, która ze znanych blogerek modowych wygra! Rywalizację na „stylowy spacer” można śledzić na Fun Page’u ECCO Walkathonu pod adresem http://on.fb.me/179pQn6. Weź udział w modowym starciu i wygraj cenne nagrody od ECCO, m.in. buty idealne na spacer podczas ECCO Walkathonu 2013.

ECCO Walkathon – najwiekszy lifestylowy spacer stolicy – odbędzie się już po raz dziewiąty. W tym roku spacerujemy 14 września na warszawskiej Agrykoli. Jak co roku, Agrykola stanie się centralnym punktem Warszawy i najmodniejszym miejscem w stolicy. Miejscem, w którym po prostu trzeba być. Największy charytatywny spacer świata, to unikalne przedsięwzięcie łączące aktywność fizyczną z pomocą potrzebującym, ze względu na swój niepowtarzalny charakter, wydarzenie wspierają również polskie blogerki modowe: Venila Kostis, Miss Fereira, Ryfka autorka bloga „Szafa Sztywniary”, czy Margaret – obecnie znana szerszej publiczności jako wokalista i wykonawczyni hitu ostatnich miesięcy „Thank You Very Much”.

Miss Fereira i Venila Kostis co prawda toczą modową bitwę na najlepszą stylizację podczas ECCO Walkathonu, ale co do jednego są zgodne – najważniejszy jest cel charytatywny i pomoc potrzebującym.

Miss Fereira: Jeżeli czynności życiowe podzielić na procenty to jakieś 30% mojego to spacer. Pomyślałam więc, dlaczego mojego życiowego spaceru nie przedłużyć o ECCO Walkathon? Jeśli dorzucić do tego doborowe towarzystwo i to że mimochodem wydeptujemy coś dobrego dla innych to podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami.

Venila Kostis: Wierzę, że dobro, które dajemy innym, prędzej czy później do nas wraca. Trzymam się kurczowo tej myśli i kiedy tylko mogę dzielę się z innymi swoją pozytywną energią. Spacer w ECCO Walkathonie to doskonała okazja na kreatywne spędzenie czasu ze swoimi bliskimi, szansa na wyrzeźbienie łydek i przede wszystkim możliwość pomocy potrzebującym. Ty uroczo sobie drepczesz, a ktoś inny dzięki Tobie właśnie się uśmiecha, czyż to nie brzmi wspaniale? Mówią, że życie jest drogą – dla niektórych, ta droga zacznie się właśnie po tych 6 czy 10 kilometrach, które wspólnie pokonamy.

Oprócz modowej bitwy na stylizacje Venili Kostis i Miss Fereiry, Ryfka, autorka bloga Szafa Sztywniary, poradzi jak stylowo i modnie wyglądać podczas ECCO Walkathonu 2013, który oprócz szczytnej idee pomocy innym, jest także doskonałą okazją do spotkania w gronie rodziny i przyjaciół, i spędzenia wolnego czasu w sposób aktywny i pożyteczny w  atmosferze przyjaźni i dobrej zabawy.

Ryfka: Fajna zabawa, trochę ruchu, a do tego szczytny cel? Jakby to powiedział Joey z mojego ulubionego serialu „Przyjaciele”: „Czego tu nie lubić?”. W tym roku po raz pierwszy wezmę udział w ECCO Walkathonie i już nie mogę się doczekać! Chodźcie ze mną! – tak do udziału w spacerze zachęca Ryfka autorka bloga Szafa Sztywniary.

ECCO Walkathon to unikalne przedsięwzięcie łączące aktywność  fizyczną z pomocą potrzebującym, które gromadzi co roku w Warszawie około 20 tys.  uczestników, dzięki którym ECCO z „wychodzonych kilometrów” przekazuje co roku około 700 tys. złotych dotacji na cele charytatywne. Niezmiennie już od dziewięciu lat, ludzie łączą się w szczytnym celu, aby w radosnym spacerze przejść ulicami Warszawy i wspólnie zbierać pieniądze na ważnie społecznie projekty.

Margarett: Uwielbiam proste akcje, bez ściemy. Każdy Twój przechodzony kilometr pomaga potrzebującej osobie. To piękna idea. Cieszę się niezmiernie, że mogę w niej uczestniczyć. :) – powiedziała Margaret, Ambasadorka ECCO Walkathonu.

Przesłanie ECCO Walkathonu jest proste: spacerując pomagamy! Idziemy po wytyczonych trasach, a za każdy przebyty przez nas kilometr, organizator przedsięwzięcia – firma ECCO, przekazuje 4 złote na konto wybranej przez uczestnika organizacji charytatywnej. Do wyboru mamy dwie trasy – sześcio- i dziesięciokilometrową, w tym roku specjalnie z myślą o aktywnych kobietach przygotowano również Trasę na Obcasach, w której oprócz blogerek modowych wezmą udział aktorki m.in. Karolina Gorczyca i Julia Kamińska.

Jeżeli chcesz śledzić rywalizację gwiazd i blogerek modowych na Trasie na Obcasach podczas ECCO Walakthonu 2013  – dołącz do nas. Nie zwlekaj ostatnie bilety w wybranych sklepach ECCO.

Ojczyzną ECCO Walkathonu jest Dania,  to właśnie w Kopenchadze, 25 sierpnia odbyła się już 15 edycja największego międzynarodowego spaceru świata. W stolicy Danii spacerowało niemal 15 000 osób, które w sumie „wychodziły” 900 000 duńskich koron (510 000 PLN). Jak będzie 14 września w Warszawie, podczas polskiej edycji wydarzenia? To zależy tylko od nas!

W duńskim ECCO Walkathonie udział wzięła również grupa międzynarodowych blogerek modowych pochodzących z USA, Danii i Polski. Polskę reprezentowały Venila Kostis i Miss Ferreira, które przeszły pierwsze kilometry trasy w rewolucyjnych butach na obcasie ECCO Sculptured 75’s, stworzonych specjalnie dla stylowych kobiet, które chcą czuć się elegancko i komfortowo w butach na obcasie przez cały dzień.