Przejdź do treści

Spryciarze.pl w sieci Evolution Media Net

1 Evolution Media Net, Karol Kowalski, Spryciarze.pl

evolution media netPortal Spryciarze.pl, wielotematyczny serwis z poradnikami wideo dołączył do sieci Evolution Media Net. Umowa wchodzi w życie od pierwszego września 2013 roku.

Spryciarze.pl to pierwszy w polskim Internecie serwis z wideoporadnikami, który pokazuje jak radzić sobie z różnymi problemami codzienności. W portalu znajdziemy blisko 22 tysiące filmów pogrupowanych w różne kategorie tematyczne, dotyczące praktycznie wszystkich dziedzin życia. Jeśli nie wiesz jak zabezpieczyć gniazdko elektryczne, zrobić domowe solarium, wymienić filtr powietrza w samochodzie, albo… zrobić sushi, to tu znajdziesz odpowiedź. Kluczową dewizą portalu jest hasło „Pokaż, co potrafisz!”, a jego twórcy starają się kontynuować myśl kultowego programu Adama Słodowego „Zrób to sam”.

Pomysł na serwis narodził się po wygraniu dziesiątej edycji branżowego spotkania ludzi związanych z Internetem – Poznańskiego BarCampu. Idea została szybko doceniona przez media ogólnopolskie i samych internautów, którzy zadecydowali o sukcesie portalu. Spryciarze.pl odwiedzani są przez ponad 900 tys. osób miesięcznie (dokładne dane wg badania Megapanel PBI/Gemius za miesiąc czerwiec to: 920 tys. real users).

„Spryciarze.pl to doskonały przykład na to, że dobry pomysł to co najmniej połowa sukcesu. Oryginalny i bardzo dobrze zrealizowany pomysł, rosnąca liczba użytkowników, a do tego 4 miliony odtworzeń reklamy wideo w modelu pre roll – to największe atuty serwisu dla sieci Evolution Media Net.” – mówi Karol Kowalski, który w sieci odpowiada za współpracę z wydawcami.

Umowa między serwisem a siecią wchodzi w życie 1 września 2013. Została zawarta bezterminowo i na wyłączność. Spryciarze.pl wejdą między innymi w skład kanałów tematycznych Big City Life, Food&Kitchen, Women Power, Sport, Technology&Internet, Men’s World oraz Social Club.