Przejdź do treści

mbba buduje pomost pomiędzy biznesem a uczelniami

1 ConceptPR, mbba, Uczelnia dobrych praktyk

mbbaWe wrześniu br. w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjno – społecznego „Inteligentna Uczelnia – Partner Biznesu” rozpoczynają się pierwsze warsztaty kariery z cyklu „Uczelnia dobrych praktyk”. To kolejny po „Wydatki kontrolowane” program dedykowany realizowany w tym roku przez mbba – komunikacja w biznesie.

Partnerami warsztatów zostali: Adecco, Narodowy Bank Polski, PZU, Fundacja Rozwoju Wolontariatu, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności oraz Uczelnia Łazarskiego w Warszawie. Eksperci reprezentujący partnerów programu dostarczą specjalistycznej wiedzy oraz udzielą indywidualnych porad uczestnikom bezpłatnych warsztatów. Patronat medialny objęli: GazetaPraca.pl, Metro oraz portale dlaMaturzysty.pl, studentnews.pl i students.pl.

O programie

Warsztaty „Uczelnia dobrych praktyk” powstały z myślą o tych, którzy są w trakcie planowania i wyboru własnej ścieżki edukacyjno-zawodowej, a ich głównym celem jest przygotowanie młodych Polaków do efektywnego wkroczenia na rynek pracy. Warsztaty odbędą się 5 września br. w godz. 11:00 – 15:00 w Uczelni Łazarskiego w Warszawie (ul. Świeradowska 43). Koordynatorami są mbba oraz ConceptPR.