Przejdź do treści

Kobiecy Helios

1 Helios, Kino Kobiet

heliosNie jest tajemnicą, że kobiety uwielbiają pozytywnie i kreatywnie spędzać czas w gronie przyjaciółek… Kochają też kino! Sieć Helios doskonale sobie zdaje z tego sprawę i od dwóch lat podaje im niemal na tacy gotowe rozwiązanie na wieczór łączący wszystko to, co lubią!

Cykl specjalnych seansów dla Pań – „Kino Kobiet” działa nieprzerwanie od listopada 2011 roku i cieszy się rosnącym powodzeniem towarzyskich miłośniczek srebrnego ekranu. O jego wyjątkowości świadczy wierna i stale rosnąca grupa fanek, które właśnie w ten sposób łączą spotkania w gronie koleżanek z potrzebą bycia na bieżąco z repertuarem kinowym.

Przed każdym filmem organizowane jest specjalne show, gdzie oprócz barwnych konkursów z nagrodami prezentowane są pokazy mody, tańca, różne degustacje, spotkania z ciekawymi ludźmi i wiele innych atrakcji. Kino Kobiet zawsze stara się stanąć na wysokości zadania i sprostać oczekiwaniom swoich widzek. Wśród atrakcji często znajdują się konkursy dla Pań w kapeluszach, które stały się już znakiem rozpoznawczym „Kina Kobiet”.

Seanse w ramach cyklu odbywają się raz w miesiącu w 28 miastach, we wszystkich 31 kinach sieci Helios. Naturalnie wstęp na seans mają tylko Panie, co dodatkowo podkreśla charakter tego spotkania i pomaga identyfikować się z „Kinem Kobiet”. Filmy pokazywane w ramach cyklu to najczęściej premierowe hity z romantyczną, komediową lub wzruszającą historią. Projekt gromadzi w ramach jednego wieczoru blisko 7 000 kobiet na „jednym seansie”, co daje największą widownię w kraju!