Przejdź do treści

Milionowa użytkowniczka Szafa.pl na 5. urodziny serwisu

1 Szafa.pl, Zszywka.pl

szafaPo prawie 5 latach funkcjonowania Szafa.pl właściciel serwisu, Grupa Szafa.pl doczekał się niebywałego, wcześniejszego prezentu urodzinowego. Właśnie w serwisie zarejestrowała się milionowa użytkowniczka, co nie mogło okazać się lepszą niespodzianką. W związku z tym faktem serwis przygotował dla szczęśliwej Szafowiczki specjalny upominek.

Szafa.pl jest flagowym serwisem Grupy Szafa.pl powstałym w roku 2008. Miał on na celu udostępnienie Szafowiczkom platformy umożliwiającej wymianę, kupno lub sprzedaż ubrań zarówno nowych jak i używanych. Taka forma serwisu pozostała na przestrzeni lat niezmienna, jednak właściciele serwisu sukcesywnie wdrażali nowe funkcje, co pozwoliło osiągnąć liczbę miliona użytkowniczek.

W związku z tym faktem serwis ma dla milionowej Szafowiczki przygotowany specjalny upominek. Użytkowniczka ta  otrzymała 1000 zł na zakupy w serwisie.

Prócz serwisu Szafa.pl Grupa może pochwalić się także innymi serwisami społecznościowymi i informacyjnymi, platformami sprzedażowymi, forami internetowymi oraz fan page’ami skoncentrowanymi wokół świata kobiet.

Do największych należy Zszywka.pl, będąca największym w Polsce graficznym serwisem społecznościowym. 51 000 000 miesięcznych odsłon, 720 000 użytkowników oraz ponad 14 minut średnio spędzanego czasu po 19 miesiącach istnienia sprawia, że serwis ten może dużo szybciej sprawić sobie podobny prezent urodzinowy.

Szafiarenka.pl jest obecnie największym w Polsce forum dyskusyjnym kobiet. Stylistki.pl jest serwisem pozwalającym na komponowaniu własnych stylizacji. BAO.pl daje możliwość zakupów markowych ciuchów ze zniżką nawet do 70%. Cekin.pl to nowoczesny portal informacyjny poświęcony zagadnieniom mody, urody, designu i lifestylu. Szafka.pl zaś jest młodszą siostrą Szafa.pl. Największym fan page’m serwisu jest Moda i wizaż z ponad 420 000 fanów.

Wszystkie serwisy gromadzą łącznie ponad 1 500 000 użytkowników oraz 850 000 fanów na Facebook’u zainteresowanych tematem mody.