UNIT4 Teta HR Center klientem LEWIS PR

1 LEWIS PR, TETA, TETA HR

LEWIS PR rozpoczyna współpracę z firmą UNIT4 TETA HR CENTER świadczącą usługi outsourcingu procesów HR i FK. Firma jest częścią grupy UNIT4.

Agencja będzie odpowiedzialna za przygotowanie strategii komunikacji, relacje z mediami, doradztwo kreatywne, obsługę biura prasowego oraz zarządzanie kanałami w mediach społecznościowych.

UNIT4 TETA HRC RGBUNIT4 TETA HR CENTER powstała w 2007 roku w ramach grupy Kapitałowej TETA, obecnie UNIT4 TETA i jest odpowiedzią na stale rosnące zainteresowanie outsourcingiem profesjonalnych usług. Firma świadczy rozwiązania z zakresu outsourcingu kadrowo-płacowego i finansowo-księgowego, usługi SaaS systemu kadrowo-płacowego TETA Personel.NET oraz internetowej platformy samoobsługowej TETA Galactica, a także hostingu i administracji systemami informatycznymi. Wprowadzenie rozwiązań oferowanych przez spółkę daje możliwość optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa ponoszonych z tytułu funkcjonowania działów finansowych i kadrowych.

„W ostatnich latach zauważamy duży wzrost zapotrzebowania na outsourcing usług i procesów personalnych i finansowych pomagających przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu.” – mówi Paweł Żak, prezes UNIT4 TETA HR CENTER. „Chcemy stale powiększać grono klientów i ugruntować pozycję profesjonalnego dostawcy usług na światowym poziomie. Doświadczenie agencji LEWIS PR we współpracy z firmami z branży IT było decydującym powodem zawiązania współpracy.”

Umowa została zawarta na 5 miesięcy z możliwością przedłużenia. Projekt koordynuje Krzysztof Chodkowski.

„Zarówno Grupa UNIT4, jak i poszczególne jej spółki w Polsce znajdują się na bardzo ciekawym etapie rozwoju i integracji. Cieszymy się, że będziemy mieli okazję wspierać te procesy współpracując z UNIT4 TETA HR CENTER” – dodaje Łukasz Kluj, Dyrektor Regionalny EE LEWIS PR.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu