Przejdź do treści

Nawigacje NaviExpert na tabletach Lark

1 GPS, Lark, NaviExpert

Lark Europe, producent sprzętu elektronicznego, zrealizował  wspólny projekt z NaviExpert, dostawcą nawigacji na telefony i tablety z funkcją omijania korków i ostrzeżeniami CB. Dzięki wspólnej akcji do sprzedaży trafił tablet Lark FreeMe 70.7 3G wyposażony w bezpłatną nawigację NaviExpert.

Lider na rynku mobilnych aplikacji GPS zdecydował się na wspólny projekt z dystrybutorem elektroniki użytkowej i producentem popularnych nawigacji samochodowych, Lark Europe. Klienci, którzy kupią tablet Lark FreeMe 70.7 3G oznaczony znakiem promocji, po pobraniu aplikacji ze strony getne.pl i wpisaniu dołączonego do urządzenia kodu, będą mogli korzystać z nawigacji przez 3 miesiące za darmo. Dodatkowo, klienci otrzymają 20 zł na start do wykorzystania na połączenia lub 100 MB transferu danych.

model-TABLET-70 7_1

„Aby przekonać naszych Klientów o multifunkcjonalności tabletów, pragniemy dostarczać im możliwie najbardziej atrakcyjny kontent. Wierzymy, że wśród posiadaczy tabletów Lark jest spora grupa osób, dla których połączenie tabletu i mobilnej aplikacji GPS jest doskonałym uzupełnieniem, zwłaszcza jeśli jest to niezawodne oprogramowanie NaviExpert”- mówi prezes zarządu Lark Europe,  Mateusz Gac

„Zdecydowaliśmy się na wspólny projekt z Lark Europe, gdyż współpraca ta pozwala nam na dotarcie do jeszcze większej grupy użytkowników. Jesteśmy przekonani, że liczne korzyści wynikające z efektywnej  współpracy między naszymi firmami zostaną wymiernie docenione przez Klientów”- powiedział prezes zarządu NaviExpert, Adam Bąkowski.

Aplikacja NaviExpert dostępna jest na tablecie Lark FreeMe 70.7 3G, który został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej sprawdzać się w roli nawigacji samochodowej. Na tle standardowych nawigacji wyróżnia go 7” ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli zapewniający dużą szczegółowość obrazu oraz pojemnościowy ekran z 5-punktowym systemem Multi Touch, który reaguje nawet na najlżejszy dotyk. Dodatkowo, dzięki wydajnemu układowi graficznemu ARM Mali-400, tablet Lark FreeMe 70.7 3G  umożliwia odtwarzanie filmów nawet w jakości HD (1080p).  Urządzenie posiada 512MB super szybkiej pamięci operacyjnej typu DDR3 pozwalającej na uruchomienie kilku aplikacji jednocześnie. Tablet możemy  połączyć z Internetem poprzez sieć bezprzewodową WiFi jak również za pomocą zewnętrznego modemu GSM. W zestawie znajdziemy też kartę pamięci o pojemności 4 GB, a bateria pozwoli na około 6 godzin pracy bez konieczności ładowania.