Przejdź do treści

35 nowych sklepów Żabka i Freshmarket

1 Freshmarket, Jacek Roszyk, Żabka

Tylko w lipcu na rynku pojawiło się kolejnych 19 sklepów Żabka oraz 16 sklepów Freshmarket . Placówki zostały otwarte w dużych aglomeracjach miejskich jak: Warszawa, Poznań, Łódź czy Wrocław, ale także m.in. Kołobrzegu, Stargardzie Szczecińskim, Tczewie czy Radomiu.  

FreshMarketW ciągu najbliższych 5 lat będziemy kontynuować strategię rozwoju poprzez wzrost organiczny jak i przejęcia. Zintensyfikowaliśmy ekspansję, dzięki czemu otwieramy już przeszło jeden sklep dziennie. Naszym celem jest znalezienie się wśród 5 największych sieci handlowych w Polsce. – mówi Jacek Roszyk, Prezes Zarządu Żabka Polska.

Dodatkowym wsparciem ekspansji sieci sklepów Żabka oraz Freshmarket   jest prowadzony od 2011 roku projekt „Sklep za czynsz”,  w ramach którego właściciele sklepów wynajmują swoje placówki firmie Żabka Polska  w zamian za comiesięczny czynsz.

Obecnie w sieciach Żabka oraz Freshmarket znajduje pracę przeszło 15 tysięcy osób. Koncepcja współpracy z firmą Żabka Polska opiera się na modelu biznesowym, w ramach którego osoba prowadząca sklep – Ajent, podpisuje umowę z firmą Żabka Polska, od której otrzymuje w pełni wyposażony i wyremontowany sklep Żabka lub Freshmarket. Firma Żabka Polska zapewnia mu wsparcie sprzedażowe, marketingowe oraz logistyczne, dzięki czemu Ajent szybko zdobywa przewagę na lokalnym rynku. Więcej informacji na temat współpracy z firmą Żabka Polska znajduje się na stronie: www.zabka.pl  lub www.freshmarket.pl