One Direction zagra w Cinema City

1 Cinema City, One Direction

cinema cityMłodość, charyzma i niesamowity talent – to może być tylko One Direction. Film o 5 zwykłych chłopakach, którzy niemal z dnia na dzień podbili serca milionów nastolatków, już w Polsce. Od 30 sierpnia do 1 września w kinach Cinema City zabrzmi „This Is Us”. Zróbmy hałas z One Direction!

„One Direction: This Is Us” – to film, który opowiada niezwykłą historię drogi do sławy 5 brytyjskich nastolatków – Nialla, Zayna, Liama, Harry’ego i Louisa. Od ich skromnych początków w rodzinnych miejscowościach, przez udział w brytyjskim X-Factorze, podboju świata i występie w słynnej londyńskiej O2 Arena. Reżyserem filmu jest nominowany do Oscara Morgan Spurlock – autor kultowych dokumentów „Super Size Me” i „Comic Con Epizod V: Fani kontratakują”. Zobacz jak wygląda życie zespołu One Direction już od 30 sierpnia do 1 września w wybranych kinach Cinema City w całej Polsce.

One Direction to ponad 30 mln sprzedanych płyt, zdobywcy BRIT Awards w latach 2012 i 2013, zdobywcy trzech nagród MTV Europe Musics, ponad 19 mln fanów na Facebooku i 58 mln zwolenników na Twitterze. One Direction – jako pierwszy brytyjski zespół – zadebiutowali na pierwszym miejscu listy Billboard z debiutanckim albumem „Up All Night”. A ostatni album zespołu „Take Me Home” był numerem 1 w aż 37 krajach! Miliony nastolatek nie mogą się mylić.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu