Digital One przygotowała dla Plusa serwis dedykowany technologii LTE

1 Digital One, LTE, Plus, Polkomtel

digital oneAgencja Digital One przygotowała dla operatora sieci Plus serwis poświęcony technologii LTE. Ma on pełnić funkcje edukacyjno-informacyjne.

Poza informacjami dotyczącymi samej technologii LTE i jej zalet, w przygotowanym przez Digital One serwisie znajdą się również informacje dotyczące zarówno oferty jak i sprzętu pozwalającego na korzystanie z LTE w ramach sieci Plus.

Strona została przygotowana w technologii responsive design, co pozwoli dopasowywać się jej płynnie do rozdzielczości urządzenia, na którym będzie oglądana.

LTE (Long Term Evolution) to najnowocześniejsza technologia mobilnego internetu oferująca niespotykaną dotychczas prędkość dostępu do sieci, informacji, multimediów i rozrywki. Pozwala m.in. na szybsze otwieranie stron internetowych czy szybsze wysyłanie maili z dużymi załącznikami. W zasięgu technologii LTE jest już w Polsce blisko 20 mln osób.

Plus jest obecnie jedynym operatorem telefonii komórkowej umożliwiającym swoim klientom korzystanie z technologii LTE.

Agencja Digital One wygrała przetarg i rozpoczęła współpracę z Polkomtel Sp. z o.o. w październiku 2011 roku. Agencja jest odpowiedzialna przede wszystkim za prowadzenie komunikacji internetowej dla dwóch linii biznesowych Polkomtel Sp. z o.o. – „Plus dla Firm” i „Plus Internet”.

http://www.plus.pl/wszystko-o-lte/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu