wGospodarce.pl wśród najciekawszych serwisów o tematyce finansowej

wGospodarce.pl został zaliczony przez portal miesięcznika „Komputer Świat” do siedmiu najciekawszych serwisów finansowych. W opinii redakcji portalu, wGospodarce.pl jest serwisem, który warto znać.

– Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas podejmuje w swoim życiu całe mnóstwo decyzji finansowych – płacąc kartą za nowy telewizor, czy biorąc kredyt na wymarzony dom. W związku z tym, świadomość finansowa i śledzenie wydarzeń z szeroko pojętego świata finansów są bardzo ważne. Wybraliśmy dla Was ciekawe polskie serwisy o tematyce finansowej – zaglądanie na nie z pewnością się opłaci – zachęca redakcja portalu „Komputer Świat”.

wGospodarce scharakteryzowano jako: „ciekawy portal, w którym znajdziemy, oprócz bieżących informacji, wiele tekstów o charakterze analitycznym. Eksperci dzielą się swoimi opiniami i udzielają porad na najróżniejsze tematy związane z szeroko pojętym światem finansów”.

Serwis finansowy wGospodarce.pl jest zarządzany przez spółkę Fratria, która nieustannie poszerza swoją ofertę medialną. Oprócz wGospodarce.pl, Fratria wydaje opiniotwórczy tygodnik „wSieci” (który niedawno mógł powrócić do oryginalnego tytułu, po przywróceniu „W”), zarządza portalami wPolityce.pl, wNas.pl stroną internetową „wSieci”, od maja br. wydaje miesięcznik „Sieci Historii”. Uruchomiła też ogólnotematyczny serwis wSumie.pl.

– Konsekwentnie i z sukcesami budujemy grupę medialną „W”, ogromnie cieszy więc fakt wyróżnienia kolejnego naszego portalu, po tym, jak Instytut Monitorowania Mediów w maju br. zaliczył do grona najbardziej opiniotwórczych portali internetowych wPolityce.pl. Teraz zauważony przez ekspertów został portal wGospodarce.pl. – zaznacza Tomasz Przybek, prezes wydawnictwa Fratria.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu